کرمان

‌گروه استان‌ها ـ رئیس جمهور از طرح دولت برای کمک به خانوارهایی که در فشار اقتصادی‌اند خبر داد و گفت: ‌‌دولت از ماه آینده ‌به ۱۸ میلیون خانوار کمک‌هزینه معیشت اعطا‌ می‌کند‌.

گروه استان‌ها ـ دادستان کرمان در تشریح جزئیات طرح ترور سرلشکر سلیمانی گفت: با توجه به اشراف کامل اطلاعاتی سازمان اطلاعات سپاه ‌عناصر اصلی و محوری تیم ترور، همزمان با تاسوعا و عاشورای حسینی در کمتر از ۱۰ ساعت ‌‌دستگیر شدند.

گروه استان‌ها ـ دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: دو اولویت کوتاه مدت و دراز مدت برای مقابله با مواد مخدر در کشور طراحی کردیم.

گروه استان‌ها ـ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه خودروسازان ما باید ساخت ارابه مرگ را کنار گذاشته و خودروی با کیفیت تولید کنند گفت: حوادث جاده‌ای، مرگ و میرهای ناشی از بیماران غیرواگیر از چالش‌های جدید نظام سلامت است.

کرمان – بزرگترین استان کشور هر چند نفت ندارد اما وجود پتانسیل‌های منحصر به فردی مانند محصولات کشاورزی و معادن، میلیون ها دلار ارز ناشی از صادرات را عاید اقتصاد کشور می‌کند.

گروه استان‌ها ـ سرپرست سازمان تامین اجتماعی کشور از اعلام بسته جدید حمایتی تامین اجتماعی برای تولیدکنندگان و کارآفرینان تا چند روز آینده خبر داد و گفت: ما رونق تامین اجتماعی را در گرو رونق تولید می‌دانیم.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان با بیان اینکه سامانه بارشی قوی تا ساعاتی دیگر وارد استان کرمان می‌شود گفت: از صعود به ارتفاعات و توقف در مسیر رودخانه‌ها، سیلاب‌ها و حریم رودخانه‌ها به شدت منع شده است.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به اینکه تحریم باعث شد که کشور در زمینه‌های مختلفی خودکفا شود و خودمان را تقویت کنیم گفت: حدود ۸۰ هزار میلیارد تومان فروش شرکت‌های دانش‌بنیان در سال ۹۷ بوده است.

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه صداوسیما فوتبال را پخش می‌کند اما کسی جرأت نمی‌کند بگوید که "چرا حق پخش را نمی‌دهید که صرف فوتبال شود؟" گفت: شرایط اقتصادی ‌خوب نیست.

دادستان کل کشور درباره افرادی که از دریافت ارز دولتی سوء استفاده کرده‌اند، گفت: لیست تمام افرادی که ارز دولتی از بانک مرکزی گرفتند به دادسرای تهران دادم، این افراد مطمئن باشند اگر امروز به‌علت حجم کاری نشد سراغ شما بیاییم، فردا سراغشان خواهیم آمد.

سردار سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن امروز ‌کرمان حضور یافت.

گروه استان‌ها ـ رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با تاکید بر اینکه از سال آینده پرداخت یارانه‌ها در کشور استانی می‌شود، گفت: ‌‌۴ هزار نفر‌ در شهرستان رودبار از سال آینده ‌یارانه‌ می‌گیرند.

صفحه1 از2

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top