کرمان

کرمان - رئیس اورژانس کرمان از درگذشت هفت نفر بر اثر واژگونی اتوبوس «مشهد به بندرعباس» در استان کرمان خبر داد.

گروه استان‌ها ـ رئیس اورژانس کشور گفت: ۴۰ نفر به دلیل ازدحام جمعیت تاکنون در کرمان جان ‌باخته‌اند.

معاون امور سرمایه‌گذاری معاونت توسعه روستایی مناطق محروم کشور از تخصیص ۱۸ هزار میلیارد تومان اعتبار صندوق توسعه ملی به توسعه روستاها خبر داد و گفت: ۱۱ هزار میلیارد تومان آن تاکنون سرمایه‌گذاری و ۱۲۰ هزار طرح در روستاها عملیاتی شده است

‌گروه استان‌ها ـ رئیس جمهور از طرح دولت برای کمک به خانوارهایی که در فشار اقتصادی‌اند خبر داد و گفت: ‌‌دولت از ماه آینده ‌به ۱۸ میلیون خانوار کمک‌هزینه معیشت اعطا‌ می‌کند‌.

گروه استان‌ها ـ دادستان کرمان در تشریح جزئیات طرح ترور سرلشکر سلیمانی گفت: با توجه به اشراف کامل اطلاعاتی سازمان اطلاعات سپاه ‌عناصر اصلی و محوری تیم ترور، همزمان با تاسوعا و عاشورای حسینی در کمتر از ۱۰ ساعت ‌‌دستگیر شدند.

گروه استان‌ها ـ دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: دو اولویت کوتاه مدت و دراز مدت برای مقابله با مواد مخدر در کشور طراحی کردیم.

گروه استان‌ها ـ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه خودروسازان ما باید ساخت ارابه مرگ را کنار گذاشته و خودروی با کیفیت تولید کنند گفت: حوادث جاده‌ای، مرگ و میرهای ناشی از بیماران غیرواگیر از چالش‌های جدید نظام سلامت است.

کرمان – بزرگترین استان کشور هر چند نفت ندارد اما وجود پتانسیل‌های منحصر به فردی مانند محصولات کشاورزی و معادن، میلیون ها دلار ارز ناشی از صادرات را عاید اقتصاد کشور می‌کند.

گروه استان‌ها ـ سرپرست سازمان تامین اجتماعی کشور از اعلام بسته جدید حمایتی تامین اجتماعی برای تولیدکنندگان و کارآفرینان تا چند روز آینده خبر داد و گفت: ما رونق تامین اجتماعی را در گرو رونق تولید می‌دانیم.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان با بیان اینکه سامانه بارشی قوی تا ساعاتی دیگر وارد استان کرمان می‌شود گفت: از صعود به ارتفاعات و توقف در مسیر رودخانه‌ها، سیلاب‌ها و حریم رودخانه‌ها به شدت منع شده است.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به اینکه تحریم باعث شد که کشور در زمینه‌های مختلفی خودکفا شود و خودمان را تقویت کنیم گفت: حدود ۸۰ هزار میلیارد تومان فروش شرکت‌های دانش‌بنیان در سال ۹۷ بوده است.

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه صداوسیما فوتبال را پخش می‌کند اما کسی جرأت نمی‌کند بگوید که "چرا حق پخش را نمی‌دهید که صرف فوتبال شود؟" گفت: شرایط اقتصادی ‌خوب نیست.

صفحه1 از2

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top