کرمانشاه

کرمانشاه_ لحظاتی پیش در مراسمی با حضور وزرای کشور ایران و عراق «مرز خسروی» برای تردد زائران حسینی بازگشایی شد.

گروه استان‌ها ـ فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه ما در یک جنگ تمام عیار با قدرت‌های بزرگ هستیم گفت: مطمئنیم‌ آمریکایی‌ها ‌‌علاقه‌ای به جنگ با ایران ندارد‌ چرا که ‌جنگ جدید‌ رژیم صهیونسیتی را در معرض تهدید تمام عیار ‌قرار می‌دهد‌.

زلزله ۴.۲ ریشتری حوالی تازه‌آباد در شهرستان ثلاث باباجانی از توابع استان کرمانشاه را لرزاند.

مدیرعامل هلدینگ پتروشیمی خلیج‌فارس گفت: ‌صنعت پتروشیمی با تولید، صادرات و بازگشت ارز به کشور با تحریم به خوبی مقابله کرد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: در رابطه با اقلامی که دولت توزیع کرد مثل گوشت باید بگوییم که بیش از ۷۰ درصد این اقلام نصیب دلالان، واسطه‌ها و رستورانها شد.

گروه استان‌ها ــ رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از بررسی ۱۵ طرح مربوط به مقابله با اقدامات خصمانه آمریکا در این کمیسیون خبر داد و گفت: دست ایران برای مقابله با اقدام خصمانه و شرارت‌آمیز آمریکا بسته نیست.

گروه استان‌ها ـ رئیس‌جمهور با بیان اینکه با کسی دشمنی نداریم اما در برابر هیچ توطئه ای دست روی دست نمی گذاریم، گفت: قدرت آمریکایی‌ها در حد زبان درازشان نیست.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه گفت: به‌دلیل بارش شدید باران تاکنون راه ارتباطی ۱۰۰ روستای استان کرمانشاه قطع شده است.

مقدمات بازگشایی مرز خسروی و تردد مستمر زائران فراهم شده است و به‌زودی اجرایی می‌شود.

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه از اعزام یک لشکر به شهر زلزله‌زده سرپل‌ذهاب خبرداد.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پی وقوع زمین‌لرزه ۶.۴ریشتری در استان کرمانشاه گفت: مجموعه سپاه در حوزه بهداشتی و درمانی و هم در امدادرسانی آمادگی خوبی دارد و به‌محض اینکه احساس نیاز شود، امکانات سپاه پای کار است.

جانشین استاندار کرمانشاه در ستاد اربعین گفت: مرز خسروی امسال هم برای اربعین بازگشایی نخواهد شد.

صفحه1 از3

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top