گلستان

گروه استان‌ها ـ سرپرست استانداری گلستان گفت: برای جلوگیری از خطرات احتمالی ساکنان گمیشان، شهر را تخلیه کنند یا در صورت داشتن خانه دو طبقه به طبقه بالا بروند.

گروه استان‌ها ـ وزیر کشور با اشاره به اینکه از لحاظ کمکهای نهادها و تأمین تجهیزات مشکلی وجود ندارد، گفت: سطح آب در مناطق سیل زده گلستان در حال فروکش کردن است.

گروه استان‌ها ــ رئیس سازمان مدیریت بحران با بیان اینکه ۲۵ استان از شب گذشته درگیر بارندگی و سیلاب شده‌اند، گفت: به همین منظور تمام مأموریت‌ها و مرخصی‌ها لغو و به این ۲۵ استان آماده‌باش داده شده است.‌

گروه استان‌ها- این روزها گلستان و روستاهای اطراف گلستان درگیر سیل بی‌سابقه‌ای شده و مردم این استان با مشکلات فراوانی ناشی از سیل روبه‌رو شده‌اند.

فرمانده پلیس راه استان گلستان گفت: مسیر خوش‌ییلاق آزادشهر به شاهرود استان سمنان بر اثر ریزش کوه مسدود است و از مردم می‌خواهیم که از این مسیر تردد نکنند.

گروه استان‌ها- رئیس سازمان بسیج مستضعفین با گلایه از مشکلاتی که در توزیع امکانات در مناطق سیل‌زده استان گلستان وجود دارد، گفت: برای تسریع در کمک‌رسانی به سیل‌زدگان هفت استان به عنوان معین استان گلستان انتخاب شدند.

گروه استان‌ها ــ رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: از سال ۹۲، ۵ گزارش مستند به استاندار، فرماندار و مراجعی که باید اصلاح امور کنند ارائه کردیم اما متأسفانه توجه لازم به گزارش سازمان بازرسی نداشتند.

گروه استان‌ها- جانشین رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: خدمات‌رسانی به سیل زدگان استان گلستان با همه توان و امکانات انجام می‌شود.

گروه استان‌ها_ معاون اول رئیس‌جمهور با بیان اینکه دولت تلاش می‌کند تا خسارت‌های سیل را برای مردم کاهش دهد، گفت: عمده مردمی که در سیل اخیر دچار خسارت شدند از افراد ضعیف جامعه هستند و مسئولان باید تلاش کنند مشکلات این مردم خیلی زود حل شود.

گروه استان‌ها_ سرپرست استانداری گلستان گفت: شاهد آب‌گرفتگی شدید در برخی از مناطق شهر و روستاهای آق قلا بودیم و اکنون دو سوم شهر زیر آب رفته و جاده‌های این شهرستان در محاصره سیلاب قرار دارند.

وزیر نیرو گفت: در سیل اخیر مشکلاتی برای ۴۰۰ روستا در حوزه برق و آب به وجود آمد که در حال حاضر از این تعداد تنها ۳۵ روستا مشکل قطعی آب دارند و همچنین  روستا قطعی برق دارند.

مدیرعامل بیمه ایران گفت: تاکنون ۱۳۵ فقره پرونده برای جبران خسارت سیل در استان گلستان آماده پرداخت است.

صفحه1 از3

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top