گیلان

قائم‌مقام نماینده ولی‌فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: بازسازی ۱۶ هزار واحد مسکونی فوق نیز توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی انجام شد.

گروه استان‌ها ـ سفیر روسیه در ایران دیدار روحانی و پوتین در حاشیه پنجمین دوره اجلاس سه جانبه سران ایران، ترکیه و روسیه را منجر به افزایش همکاری‎های دوجانبه دانست.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، از بارش باران در اکثر محورهای استان گیلان خبر داد.

گروه استان‌ها ـ سخنگوی هیئت رئیسه مجلس از موافقت مشروط نمایندگان با طرح ایجاد وزارت بازرگانی خبر داد و گفت: دولت باید در لایحه تشکیل وزارت بازرگانی سازوکار نحوه حمایت از تولیدات داخلی را در این وزارتخانه مشخص کند.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس با تاکید بر لزوم تداوم حمایت‌های دولت از صنعت چای گفت: مقابله جدی با مسئله واردات بی‌رویه چای و اصلاح تعرفه‌های گمرکی آن زمینه رونق صنعت چای داخلی را فراهم کرده است.

گروه استان‌ها- وزیر ارشاد با بیان اینکه در آستانه اتفاقات مختلف اقتصادی و رسانه‌ای قرار داریم گفت: امروز هر کسی که دل به انقلاب و ایران اسلامی دهد باید بتواند بیش از گذشته متوجه وحدت کلمه باشد.

نماینده مردم آستارا در مجلس با انتقاد شدید از شرکت ساخت توسعه کشور، شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران و وزرات راه و شهرسازی گفت: پروژه بین‌المللی راه آهن آستارا به آذربایجان به‌طور کلی رها شده است.

نایب رئیس شورای راهبردی مشارکت‌های مدنی و مردمی معاونت پیشگیری از جرم قوه قضائیه از موافقت رئیس دستگاه قضایی جهت تشکیل شعب تخصصی برای رسیدگی به مشکلات قضایی واحدهای تولیدی، صنعتی و تجاری خبر داد.

رئیس پلیس راه گیلان با بیان اینکه ترافیک سنگین در محورهای خروجی این استان به اوج خود رسیده است گفت: وضعیت ترافیک به‌ویژه در محدوده پلیس راه سراوان بسیار سنگین گزارش می‌شود.

رئیس پلیس راه گیلان با بیان اینکه ترافیک سنگین در محورهای خروجی این استان به اوج خود رسیده است گفت: وضعیت ترافیک به‌ویژه در محدوده پلیس راه سراوان بسیار سنگین گزارش می‌شود.

گروه استان‌ها ـ دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان گفت: ویلاهایی که بدون اخذ مجوز‌های لازم برای تغییر کاربری در هر نقطه از استان گیلان ساخته شوند تخریب می‌شوند.

رشت- نخستین قطار باری با محموله ۷۰۰ تنی شمش فولاد از طریق راه آهن خوزستان وارد استان قزوین و سپس ایستگاه راه آهن رشت شد.

صفحه1 از3

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top