خودرو

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از بازگشت کارخانه رنو به ایران و آغاز تولید خبر داد و گفت: احتمالاً هفته آینده بدهی خودروسازان به قطعه‌سازان به‌طور کامل پرداخت شود.

مدیرعامل شرکت ساپکو با تأکید بر اینکه شرکت پژو باید بابت ترک ایران خسارت پرداخت کند، گفت: هر کسی ادعای توانایی ساختن قطعه را دارد درب ساپکو به‌روی آن قطعه‌ساز باز است.

ایران خودرو در راستای طرح فروش فوری تعدادی از محصولات خود برای تنظیم بازار خودرو امروز ۱۸ اسفند ماه سه مدل خودرو را به‌فروش می‌رساند.

با توجه به حال روز این روزهای پایانی سال که نزدیک به ایام تعطیلات عید است، خیلی از هموطنان عزیز برنامه ریزی برای سفر دارند در این گزارش سعی داریم شما را با برخی مشکلات که در سفر احتمال دارد برای خودروی شما رخ دهد آشنا کنیم.

ایران خودرو در راستای طرح فروش فوری تعدادی از محصولات خود برای تنظیم بازار خودرو امروز ۸ اسفند ماه دو خودروی پژو۲۰۶ تیپ ۲ و پژو۲۰۶ صندوق دار را به فروش می‌رساند.

ایران خودرو در راستای طرح فروش فوری تعدادی از محصولات خود امروز در روز چهارم اجرایی شدن این طرح دو خودرو ی سمند ال ایکس و رانا را به فروش می‌رساند.

با توجه به رشد قابل توجه قیمت در بازار خودرو و افزایش تقاضا در خصوص خوردوهای دست دوم، خریدان برای تهیه خودروی مناسب باید به چند نکته مهم توجه کنند.

گزارش امروز خودرو حکایت از رکود خرید و فروش خودرو در بازار با وجود آغاز طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو و سایپا را دارد.

جزییات نهایی شرایط فروش فوری سایپا اعلام شد .

شرایط فروش نقدی محصولات ایران‌خودرو ویژه بهمن ماه ۹۷ جهت تنظیم بازار اعلام شد. تحویل این خودروها تا اسفند ماه اعلام شده است.

گروه خودروسازی سایپا برای کنترل قیمت‌ها در بازار، فروش فوری محصولات خود را از فردا آغاز می‌کند.

مدیران خودرو شرایط فروش اقساطی ام‌وی‌ام X22 ویژه فرهنگیان را با همکاری اتحادیه تعاونی مصرف فرهنگیان اعلام کرد.

صفحه1 از7

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top