فناوری | اطلاعات | اینترنت | موبایل - نبأپرس

شرکت مایکروسافت سرانجام از چند بروزرسانی جدید برای ویندوز ۱۰ که مدت‌ها قرار بود ارائه دهد رونمایی کرد.

دونالد ترامپ به‌تازگی در ماجرای اعتراض‌های شدید مردم آمریکا به تبعیض نژادی و رفتارهای خشونت‌آمیز پلیس این کشور گفته بود: «اگر غارت را شروع کنید، تیراندازی شروع خواهد شد». بااین‌حال، فیسبوک رسما اعلام کرد درقبال این جمله‌ی رئیس‌جمهور که برخی آن را خطرناک و نفرت‌افکنانه تفسیر کرده بودند، واکنشی نشان نخواهد داد. همین موضوع انتقادات بسیاری را متوجه این شبکه‌ی اجتماعی کرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار پیامی در توییتر خود از واگذاری یک میلیون اشتراک اینترنت خانگی در شهر و روستا با قیمتی ارزانتر از اینترنت همراه خبر داد.

وزیر ارتباطات در پی تشکیل صف در دفاتر پیشخوان دولت برای ثبت‌نام سیم‌کارت توسط متقاضیان وام یک‌میلیونی دستور داد از مردم آن‌لاین ثبت‌نام شود و با پست سیم‌کارت به منازل آن‌ها ارسال شود.

دو شرکت اپل و گوگل روز جمعه ۱۰ آوریل (۲۲ فروردین) اعلام کردند در همکاری با یکدیگر برنامه‌ای را ارائه می‌کنند تا کاربران متوجه شوند آیا در معرض شخص مبتلا به ویروس کرونا قرار گرفته‌اند یا نه.

وزیر ارتباطات از اختصاص ۲۰ گیگابایت اینترنت رایگان به معلمان به منظور تشکر از زحمات آنها در تدریس به دانش آموزان در روزهای تعطیلی خبر داد.

نرم‌افزار اندرویدی AC۱۹ که توسط ستاد فرماندهی عملیات مدیریت بیماری کرونا برای آزمایش و شناسایی ویروس کرونا تولید شده بود توسط گوگل‌پلی حذف شد.

توییتر در حال توسعه بخش کاربری خود از قابلیت مانند اینستاگرام به عنوان Fleets به زودی رو نمایی خواهد کرد!

توییتر از برنامه ای برای پاکسازی حسابهای غیرفعال پس از واکنش شدید مردم به افزایش حسابهای غیر فعال، خبر داده است.

طبق اعلام شرکت گوگل ویژگی جدیدی را به مرورگر وب Chrome خود اضافه کرده است که اگر اعتبار ورود کاربر در سیستم نقض داده شناسایی شود ، به کاربران هشدار می دهد.

با توجه به امکانات مفید و فراوان Waze در زمینه مسیریابی، گوگل برای رقابت با این نرم افزار، در برخی از آپدیت های جدید خود که توسط کاربران آن مشاهده شده، قابلیت گزارش تصادفات را به صورت نامحسوس اضافه کرده است.

این شرکت تلاش کرده تا کاربران خود را افزایش دهد، اما درآمد آن 36 درصد در سه ماهه گذشته افزایش یافته است. کاربران آن نیز در سه ماهه سوم سال گذشته 5 درصد افزایش یافته است،

صفحه1 از8

Top