فناوری | اطلاعات | اینترنت | موبایل - نبأپرس

وزیر ارتباطات از اختصاص ۲۰ گیگابایت اینترنت رایگان به معلمان به منظور تشکر از زحمات آنها در تدریس به دانش آموزان در روزهای تعطیلی خبر داد.

نرم‌افزار اندرویدی AC۱۹ که توسط ستاد فرماندهی عملیات مدیریت بیماری کرونا برای آزمایش و شناسایی ویروس کرونا تولید شده بود توسط گوگل‌پلی حذف شد.

توییتر در حال توسعه بخش کاربری خود از قابلیت مانند اینستاگرام به عنوان Fleets به زودی رو نمایی خواهد کرد!

توییتر از برنامه ای برای پاکسازی حسابهای غیرفعال پس از واکنش شدید مردم به افزایش حسابهای غیر فعال، خبر داده است.

طبق اعلام شرکت گوگل ویژگی جدیدی را به مرورگر وب Chrome خود اضافه کرده است که اگر اعتبار ورود کاربر در سیستم نقض داده شناسایی شود ، به کاربران هشدار می دهد.

با توجه به امکانات مفید و فراوان Waze در زمینه مسیریابی، گوگل برای رقابت با این نرم افزار، در برخی از آپدیت های جدید خود که توسط کاربران آن مشاهده شده، قابلیت گزارش تصادفات را به صورت نامحسوس اضافه کرده است.

این شرکت تلاش کرده تا کاربران خود را افزایش دهد، اما درآمد آن 36 درصد در سه ماهه گذشته افزایش یافته است. کاربران آن نیز در سه ماهه سوم سال گذشته 5 درصد افزایش یافته است،

فروشندگان آمازون تبلیغاتی که ادعا می کند کرونا ویروس را درمان می کند یا ازبین میبرد را، از لیست خود جمع می کنند زیرا آمازون سعی دارد اطلاعات غلط را که در پلتفرم تجارت الکترونیکی خود قرار داده است، را کاهش دهد.

ویژگی IGTV را در ۲۰ ژوئن سال ۲۰۱۸ توسط مدیرعامل قبلی اینستاگرام برای رقابت با یوتیوب رونمایی شد. تا قبل از این موضوع کاربران نمیتوانستند ویدیوهای بیشتر از یک دقیقه را در صفحه خود منتشر کنند،

ناسا قصد دارد در ۲۰۲۳ میلادی یک بازوی رباتیک را همراه فضاپیمایی به مدار زمین بفرستد تا برخی فعالیت های ساخت و سرهم‌بندی قطعات فضاپیما و ماهواره را در مدار زمین انجام دهد.

ماهواره سیاره یاب سازمان فضایی اروپا، رصد آسمان را آغاز کرد. این ماهواره در دسامبر ۲۰۱۹ به فضا فرستاده شد و پس از انجام آزمایش ها اکنون فعالیت خود را آغاز کرده است.

طبق گزارشی جدید اتحادیه اروپا از زمان وضع قوانین سختگیرانه تر برای حفظ حریم شخصی کاربران اروپا شرکت های فناوری را ۱۱۴ میلیون یورو برای نشت اطلاعات کاربران جریمه کرده است.

صفحه1 از8

Top