امام جمعه رباط‌کریم: راهپیمایی روز قدس، خون تازه ای به رگهای ملت مظلوم فلسطین تزریق کرد

امام جمعه شهرستان رباط کریم گفت: راهپیمایی روز قدس، خون تازه ای را به رگهای ملت مظلوم فلسطین تزریق می‌کند و ناقوس مرگ اشغالگران صهیونیست را به صدا در خواهد آورد.

به گزارش نبأپرس از رباط کریم، حجت الاسلام والمسلمین حسن ترابی امام جمعه شهرستان رباط کریم در خطبه های نماز جمعه این هفته با تبریک عید سعید فطر اظهار داشت: روز قدس روز وحدت و اتحاد و یکپارچگی مسلمانان جهان علیه جنایات ۷۰ ساله صهیونیست‌های اشغالگر و حامیان آنها آمریکاست.

وی افزود: راهپیمایی روز قدس، خون تازه ای را به رگهای ملت مظلوم فلسطین تزریق می‌کند و ناقوس مرگ اشغالگران صهیونیست را به صدا در خواهد آورد .

حجت الاسلام ترابی بیان کرد: امروز همه در پاسخ به ندای امام راحل عظیم الشان و خلف صالح او در صف یکپارچه به میدان آمدند و با حضور پرشکوه خود اعلام کردند که ستاره بخت رژیم غاصب صهیونیستی رو به افول است و قدس شریف در آینده ای نه چندان دور به آغوش اسلام باز خواهد گشت.

وی در ادامه گفت: امروز امت اسلامی و جبهه مقاومت اراده کرده تا آزادسازی قدس شریف و سرزمین غصب شده فلسطین از پای ننشیند و کوتاه نیاید هر چند برخی سران خائن کشورهای عربی اسلامی ماهیت پلید خود را بیش از هر زمانی آشکار کرده و به عادی سازی روابط با رژیم جعلی صهیونیستی می پردازند.

حجت‌الاسلام ترابی تصریح کرد: با گرامیداشت نام و یاد استاد شهید مطهری و تبریک هفته معلم گفت ؛ جایگاه ویژه معلم زمانی روشن می‌شود که ما افق‌های آینده را مورد توجه قرار دهیم و بدانیم مدیران فردای این کشور تربیت یافتگان معلمین امروزند.

امام جمعه رباط‌کریم عنوان کرد: مسئولان امر باید در راستای رفع نگرانی ها و دغدغه های معلمان تلاش کنند تا زحمات آنها به بهترین وجه ممکن مثمرثمر واقع شود.

وی افزود: با گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر کارگران را سنگرداران تولید معرفی کرد و گفت؛ کارگران شریف و زحمتکش چرخ اقتصاد کشور را به حرکت درآورده و در عرصه تولید در صف مقدم جنگ اقتصادی با دشمنان قرار دارند.

امام جمعه رباط‌کریم در پایان خاطرنشان کرد: رفع مشکلات جامعه کارگری انگیزه کافی برای تولید بیشتر و پویایی اقتصاد کشور را فراهم می‌کند.

انتهای پیام/

 


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =

دکمه بازگشت به بالا