امام جمعه رباط کریم: ارتش صهیونیستی با پذیرفتن شکست مفتضحانه از شمال غزه عقب‌نشینی کرد

امام جمعه شهرستان رباط کریم به شکست رژیم غاصب صهیونیستی اشاره کرد و گفت: ارتش صهیونیستی با پذیرفتن شکست مفتضحانه از شمال غزه عقب‌نشینی کرد.

 

به گزارش نبأپرس از رباط کریم، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حسن ترابی امام‌جمعه شهرستان رباط‌کریم در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: جنبش دانشجویی تجلی‌یافته در شهدای دانشجویی است که جنگ را اداره کردند مثل شهید همت‌ها، باکری‌ها و زین‌الدین‌ها در دفاع از حرم، امنیت و سلامت نقش‌آفرینی نمودند.

وی افزود: دانشجویان و جنبش دانشجویی در عرصه تولید علم و فناوری و بومی‌سازی علوم، پرچم مبارزه با آمریکا را برافراشته‌اند.

امام‌جمعه رباط‌کریم با اشاره به انتخابات پیش رو مجلس بیان کرد: با عمل به رهنمودهای حکیمانه رهبر عزیز و بیداری، هوشیاری و دشمن‌شناسی مردم ما در اسفندماه سال جاری انتخاباتی پرشور و گسترده با مشارکت حداکثری و در کمال سلامت و امنیت خواهیم داشت.

‌ترابی تصریح کرد: دوقطبی‌های کاذب در جامعه وحدت و اتحاد را به تفرقه و اختلاف تبدیل و موجب یأس و ناامیدی مردم و سوءاستفاده دشمنان می‌شود.

وی تأکید کرد: ایجاد دوقطبی کاذب باعث مشارکت حداقلی و مخدوش نمودن سلامت و امنیت انتخابات خواهد شد.

امام‌جمعه رباط‌کریم بیان کرد: کشتار وحشیانه 17 هزار نفر از مردم مظلوم غزه و مجروح و زخمی کردن 46 هزار نفر از آن‌ها، رژیم جعلی صهیونیستی و حامیان آمریکایی و غربی او را بی‌آبرو کرد.

‌ترابی به شکست رژیم غاصب صهیونیستی اشاره کرد و گفت: ارتش صهیونیستی با پذیرفتن شکست مفتضحانه از شمال غزه عقب‌نشینی کرد.

وی در ادامه گفت: شبکه 13 تلویزیون اسرائیل علت عقب‌نشینی از شمال غزه را شکست اسرائیل دانست و گفت ما در شمال غزه شکست خوردیم، در جنوب غزه هم به همان شیوه شکست خواهیم خورد.

امام‌جمعه رباط‌کریم در پایان خاطرنشان کرد: پس از دو ماه جنایت که در طول تاریخ کم‌نظیر است، امروز اسرائیل شکست‌خورده و پیروز قطعی میدان، حماس و جبهه مقاومت است.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا