امام جمعه رباط کریم: انتظار مردم از دستگاه قضایی برخورد قاطع و انقلابی با عوامل اصلی نا امنی های اخیر است

امام جمعه شهرستان رباط کریم گفت: انتظار مردم از دستگاه قضایی برخورد قاطع و انقلابی با عوامل اصلی نا امنی های اخیر است.

به گزارش نبأپرس از رباط‌کریم، حجت الاسلام والمسلمین حسن ترابی امام جمعه شهرستان رباط کریم در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: امروز دشمن اصلی و شماره یک ملت ایران و نظام اسلامی آمریکاست.

وی افزود: هر روز که می گذرد بر عداوت و دشمنی آمریکا نسبت به ملت ایران افزوده می شود.

امام جمعه شهرستان رباط‌کریم تصریح کرد: در طول 40 سال گذشته دولتمردان متکبر و جانی آمریکا حتی لحظه ای از دشمن و کینه توزی و توطئه علیه ملت ایران دست برنداشته اند.

حجت الاسلام والمسلمین ترابی بیان کرد: آمریکایی ها در طول 40 سال گذشته آنچه می توانستند برای ضربه زدن به ملت ایران انجام دهند،انجام دادند.اگر کاری نکردند نتوانسته اند.

وی گفت: آخرین تلاش آمریکا و اسرائیل برای به زانو در آوردن ملت ایران ایجاد نا امنی و بلوا و اغتشاش در داخل کشور بود که بحمدالله آنهم شکست خورد و ملت ایران تو دهنی بر آنها زد.

امام جمعه شهرستان رباط‌کریم یادآور شد: با اینکه پرونده خیانت ها و جنایت های آمریکا از طریق سفارتخانه هایش بسیار زیاد است ولی هنوز عده ای در داخل می گویند تسخیر لانه جاسوسی آمریکا اشتباه بوده و مشکلات ما با آمریکا نیز از همین مسئله ناشی می شود.

حجت الاسلام ترابی عنوان کرد: دشمنان ملت ایران پس از شکست پروژه اغتشاشات با توسل به گروهک های تروریستی داعش بزرگترین جنایت تاریخ را رقم زدند.(حادثه شاهچراغ) براه انداختن جننگ احزاب و ترکیبی علیه ملت ایران از سر استیصال دشمنان نه از موضع قدرت و اقتدار است.

وی در ادامه گفت: به راه انداختن جنگ احزاب علیه ملت ایران بخاطر قدرت و اقتدار و پیشرفت حیرت آور نظام اسلامی در ذعرصه های مختلف است.

حجت الاسلام ترابی گفت: جنگ ترکیبی دشمنان علیه ملت ایران بخاطر این است که آنها نمی توانند ایران قوی و مستقل را تحمل کنند و پیشرفت خیره کننده آنها را ببینند.

امام جمعه شهرستان رباط‌کریم در پایان خاطرنشان کرد: انتظار مردم از دستگاه قضایی برخورد قاطع و انقلابی با عوامل اصلی نا امنی های اخیر است.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + هشت =

دکمه بازگشت به بالا