امام جمعه رباط کریم: جنبش دانشجویی در عرصه های علم و فناوری پرچم مبارزه با آمریکا را برافراشته است

امام جمعه شهرستان رباط کریم گفت: جنبش دانشجویی در عرصه علم و فناوری و تولید علم بومی پرچم مبارزه با آمریکا را برافراشته است.

 

به گزارش نبأپرس از رباط کریم، حجت الاسلام والمسلمین ترابی امام جمعه شهرستان رباط کریم در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان اظهار داشت : از خصوصیات جنبش دانشجویی استقلال‌طلبی، استکبار ستیزی، عدالت خواهی، آرمان‌خواهی و بصیرت است.

وی افزود: جنبش دانشجویی تجلی یافته در دانشجویان شهید در هویزه است، دانشجویانی که جنگ را اراده کردند مثل شهید همت ها، باکری ها، زین الدین ها و در ادامه حماسه ی آنها دانشجویان شهید مدافع حرم،مدافع سلامت و امنیت از ثمرات این شجره مبارک است.

حجت الاسلام والمسلمین ترابی بیان کرد: جنبش دانشجویی در عرصه علم و فناوری و تولید علم بومی پرچم مبارزه با آمریکا را برافراشته است.

امام جمعه رباط کریم تصریح کرد: آمریکا و غربی‌ها که خود بزرگترین ناقضان حقوق بشرند، حقوق بشر را به ابزاری برای تحت فشار قرار دادن کشور هایی که نمی خواهند تحت سلطه آنها باشند تبدیل کرده‌اند.

وی در ادامه گفت: دولت آلمان کارنامه سیاهی در نقض حقوق بشر در گوشه گوشه جهان از جمله ایران اسلامی دارد.

حجت الاسلام ترابی عنوان کرد: دولت آلمان با تجهیز صدام به سلاح شیمیایی باعث شهادت ده هزار نفر و مجروح شدن صد هزار نفر از شهروندان ایرانی شده است.

وی یادآور شد: در این روزها جام جهانی فوتبال به صحنه اعلام همبستگی با فلسطین و نفرت و انزجار از صهیونیست ها تبدیل شده است.

امام جمعه شهرستان رباط کریم در پایان خاطرنشان کرد: جام جهانی قطر به صهیونیست‌ها و آمریکا ثابت کرد که آنچه واقعیت موجود است فلسطین است و آنچه فقط روی کاغذ است و وجود خارجی ندارد نام اسرائیل است.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا