امام جمعه رباط کریم: حوادث اخیر انتقام شکست های پی در پی دشمنان انقلاب اسلامی است + گزارش تصویری یادواره ۵۳۰ شهید شهرستان رباط کریم

امام جمعه شهرستان رباط کریم‌گفت: امروز دشمنان ما تلاش می کنند با از بین بردن امنیت در کشور انتقام شکست های ۴۳ ساله خود را بگیرند.

به گزارش نبأپرس از رباط‌کریم، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن ترابی امام جمعه شهرستان رباط‌کریم در مراسم یادواره ۵۳۰ شهید شهرستان رباط کریم که با حضور خانواده های معظم شهدا و مسئولین برگزار شد گفت: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مانند آمریکا، انگلیس و اسرائیل از ملت ایران عصبانی هستند و می خواهند انتقام ۴۳ سال شکست شان را در اجرای نقشه های مختلفی که برای از بین بردن روحیه پایبندی مردم به ارزش‌ها و باورهای بنیادینی مثل شهادت، ایثار و فداکاری را بگیرند.

وی در ادامه گفت: دشمنان ما اکنون تلاش می کنند امنیت کشور را هدف قرار بدهند و عده ای نیز در این میان فریب آنان را خورده و آب به آسیاب دشمن می ریزند که دستگاه قضایی کشور باید با آنها قاطعانه برخورد کند.

امام جمعه رباط کریم تصریح کرد: حاکمیت و ترویج روحیه فرهنگ جهاد و شهادت در کشور ، مهمترین ابزار در برابر جنگ نرم دشمن است که یکی از راه‌های حفظ و نهادینه کردن آن در جامعه و انتقال آن به نسل بعدی برگزاری یادواره شهدا باحضور خانواده های آنان می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین ترابی در پایان خاطرنشان کرد: عامل موفقیت و پیروزی ملت ایران در طی سال های گذشته در برابر توطئه های دشمنانمان همانا حفظ روحیه ایستادگی ،مقاومت و شهادت طلبی در برابر زیاده خواهی های دشمنان مان بوده که همیشه برای از بین بردن این ارزش ها و تحمیل اراده خود بر ملت ایران تلاش کرده اند.

گزارش تصویری

انتهای پیام/

 


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا