امام جمعه رباط کریم: دفاع مقدس ایران را قوی و مقتدر کرد

امام جمعه رباط کریم گفت: از مهمترین دستاوردهای دفاع مقدس ملت ایران پیشرفت و اقتدار همه جانبه است دشمن در جنگ به دنبال تضعیف و تسخیر ایران بود ولی در عمل دفاع مقدس ایران را قوی و قدرتمند کرد.

 

به گزارش نبأپرس از رباط کریم، حجت الاسلام والمسلمین حسن ترابی امام جمعه شهرستان رباط کریم در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: دفاع مقدس سرآغاز قوی شدن ایران و ایرانیست که مقاومت فعال و راه پیشرفت با وجود تحریم‌ها را به ملت ایران آموخت.

وی افزود: از مهمترین دستاوردهای دفاع مقدس ملت ایران پیشرفت و اقتدار همه جانبه است دشمن در جنگ به دنبال تضعیف و تسخیر ایران بود ولی در عمل دفاع مقدس ایران را قوی و قدرتمند کرد.

حجت الاسلام ترابی تصریح کرد: حماسه دفاع مقدس باعث شد تا ملت ایران بسیاری از ناممکن‌ها را ممکن کند.

امام جمعه رباط کریم بیان کرد: دفاع مقدس سردارانی چون شهید حاج قاسم سلیمانی را تربیت کرد که رهایی بخش ملت‌های مستضعف و مظلوم جهان بود.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری عنوان کرد: رهبر عزیز و حکیم انقلاب اسلامی فرمودند؛ هدف دشمنان نابودی انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی بود که بعد از ۴۴ سال هنوز هم این هدف را دنبال می‌کنند.

حجت الاسلام ترابی گفت: نظام مردم سالار دینی چون نظام‌های لیبرال دموکراسی، غرب را با چالش مواجه کرده است، برای آنها قابل تحمل نیست.

امام جمعه رباط کریم یادآور شد: علت پیروزی ملت ایران در جنگ، ایمان، اخلاص و روحیه شهادت طلبی بود، ملتی را که از مرگ شرافتمندانه و در راه خدا استقبال می‌کند را نمی توان شکست داد.

وی یادآور شد: اعتماد به نفس ملی و روحیه خودباوری که از معجزات دفاع مقدس است در طول ۴۴ سال گذشته موفقیت‌های بزرگی را در عرصه‌های مختلف آفریده است.

حجت الاسلام ترابی اظهار داشت: رئیس جمهور اسلامی ایران، انصافاً به عنوان نماینده ملت ایران به خوبی دیدگاه‌ها نظرات و مواضع جمهوری اسلامی را بیان کردند.

امام جمعه رباط کریم در پایان خاطرنشان کرد: مواضع رئیس جمهور در سفر به نیویورک تحسین برانگیز و غرورآفرین بود.

انتهای پیام/


لینک خبر:



دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =

دکمه بازگشت به بالا