امام جمعه رباط کریم : پرتاب ماهواره کاملا ایرانی خیام یک موفقیت بزرگ برای ملت ایران است

امام جمعه رباط کریم گفت: ماهواره کاملا ایرانی خیام که پرتاب آن با همکاری روسیه از ایستگاه فضایی قزاقستان صورت گرفت یک موفقیت بزرگ برای ملت ایران است.

به گزارش نبأپرس از رباط‌کریم، حجت الاسلام والمسلمین حسن ترابی امام جمعه شهرستان رباط‌کریم در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان گفت : ملت حسینی ایران در سالروز شهادت سید و سالار شهیدانِ عالم حضرت اباعبدالله الحسین “ع” یک بار دیگر با اهداف حسینی تجدید پیمان و بر ادامه راه آن حضرت تاکید نمودند.

وی افزود: امروز ۳۲ سال پس از بازگشت آزادگان، پیام مقاومت آنها به حماسه های بی نظیر تبدیل شده که در لبنان و فلسطین و عراق و سوریه و یمن مستکبران را به زانو درآورده است. فرهنگ حرّیت و آزادگی امروز لرزه بر اندام دشمنان اسلام و بشریت انداخته است.

حجت الاسلام والمسلمین ترابی تصریح کرد: خاطرات آزادگان سرافراز و زندگی سلحشورانه آنها در ایام اسارت برگ زرینی از تاریخ افتخارآمیز ایران زمین است‌. ملت ما می تواند با حماسه مقاومت آن ها به جهانیان فخر بفروشد.

امام جمعه رباط کریم بیان کرد: ماهواره کاملا ایرانی خیام که پرتاب آن با همکاری روسیه از ایستگاه فضایی قزاقستان صورت گرفت یک موفقیت بزرگ برای ملت ایران است.

وی در ادامه گفت: آمریکا و غربی ها نمی توانند پیشرفت ملت ایران را ببینند، آنها از پیشرفت ملت بزرگ ایران عصبانی می شوند و می خواهند فعالیت های علمی و فناورانه را در انحصار خود داشته باشند.امام جمعه شهرستان رباط‌کریم در پایان خاطرنشان کرد: جنگ ۳ روزه اخیر شکست سنگینی برای رژیم صهیونیستی بود چرا که در این جنگ تنها جنبش جهاد اسلامی به مقابله با حملات صهیونیست‌ها پرداخت یعنی این رژیم غاصب نشان داد که داد توان شکست یکی از جنبش های فلسطین را ندارد

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا