امام جمعه رباط کریم: یکی از اعمال موکد در روز عیدفطر صله رحم و شستن دل ها از کینه ها و کدورت هاست + عکس و فیلم

امام جمعه شهرستان رباط کریم گفت: یکی از اعمال موکد در روز عید فطر صله رحم و رفع کدورت های خویشاوندی و شستن دل ها از کینه ها و کدورت هاست.

به گزارش نبأپرس از رباط کریم، امام جمعه شهرستان رباط کریم در خطبه‌های نماز عید سعید فطر با تبریک این عید بزرگ اظهار کرد: عید فطر در حقیقت جشن بزرگ رهایی از ظلمت حاصل شده از طریق معاصی و شادی و سرور به خاطر بازگشت به فطرت حقیقت جوی الهی است.

وی افزود: باید این حالات معنوی را که در ماه رمضان در ما ایجاد شده را در دیگر ایام سال تداوم بخشیم و با اصلاح مداوم خود زمینه اصلاح جامعه را فراهم کنیم.

حجت الاسلام ترابی بیان کرد: یکی از اعمال موکد در روز عید فطر صله رحم و رفع کدورت های خویشاوندی و شستن دل ها از کینه ها و کدورت هاست.

خطیب نماز عید سعید فطر با تبریک روز معلم و کارگر به این دو قشر شریف و عزیز گفت؛ کار معلم کار خداست و نقش معلم در جامعه نقش انبیاء و پیامبران است.

وی در ادامه گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس امسال تحت تاثیر تحولات خشونت‌بار فلسطین با حضور پرشور و گسترده ملت‌های مسلمان و غیرمسلمان در اقصی نقاط جهان برگزار شد.

حجت الاسلام ترابی عنوان کرد: برخی دولت های خائن عربی که به دستور آمریکا در حال عادی سازی روابط با رژیم کودک‌کش صهیونیستی هستند شریک جرم آنها بوده و امت اسلامی از خیانت آنها نخواهند گذشت.

امام جمعه شهرستان رباط کریم در پایان خاطر نشان کرد: طالبان مسئول امنیت شهروندان افغانستانی است و باید پاسخگوی خون‌های ریخته شده مسلمانان این کشور توسط تروریست‌ها باشد.

امام جمعه رباط کریم: یکی از اعمال موکد در روز عیدفطر صله رحم و شستن دل ها از کینه ها و کدورت هاست/ طالبان مسئول امنیت شهروندان افغانستانی است * گزارش تصویری نماز باشکوه عید سعید فطر شهر رباط کریم

انتهای پیام/

 

نویسنده: شیدا قهرمانی


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 1 =

دکمه بازگشت به بالا