امیدآفرینی، زمینه مشارکت حداکثری مردم را فراهم می کند

جلسه شورای فرهنگ عمومی در شهرستان پرند با محوریت ارائه راهکارها و افزایش حداکثری مردم در انتخابات برگزار شد.

 

به گزارش نبأپرس از رباط‌کریم، دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان رباط کریم در سال ۱۴۰۳ با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین اسماعیل کاظمی امام جمعه پرند و امید احمدی فرماندار شهرستان رباط کریم و دیگر اعضا در روز دوشنبه ۲۱ خرداد در محل دفتر امام جمعه پرند برگزار گردید.

فرماندار رباط کریم سلامت، امنیت، رقابت و مشارکت چهار رکن اصلی و مورد تاکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در بحث انتخابات است که همه ما باید تلاش کنیم که هر چهار شاخص با تمام توان مدنظر باشند.

احمدی با بیان اینکه مشارکت هوشمندانه مردم در انتخابات آثار مطلوبی در حوزه های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و مذهبی دارد، افزود: امیدآفرینی از مولفه‌های مهم افزایش مشارکت مردم در انتخابات است که باید در این راستا دستاوردهای انقلاب اسلامی در ۴ دهه گذشته برای مردم تببین شود.

وی با بیان اینکه هر اقدامی که باعث امیدبخشی به مردم شود در افزایش مشارکت تاثیر بسزایی خواهد داشت، بیان کرد: اصناف، معلمین، ورزشکاران، مداحان، سخنرانان و افرادی که در جامعه شاخص هستند می توانند نقش تاثیرگذار برای حضور مردم در انتخابات داشته باشند.

احمدی با بیان اینکه با همکاری همه جانبه دستگاه ها و نهادهای شهرستان، مقدمات برگزاری انتخابات باشکوه فراهم شده است، عنوان کرد: امیدآفرینی از طریق تبیین و انعکاس خدمات دولتمردان و نظام جمهوری اسلامی ضرورتی است که باید مد نظر صاحبان تریبون در هرجایگاهی باشد

وی در این نشست اظهار کرد: ریل‌گذاری اقدامات فرهنگی در جلسات شورای فرهنگ عمومی انجام می‌شود، لذا ضروری است تا دستگاه‌های فرهنگی عضو شورا نیز اولویت‌های پیشنهادی خود را به دبیرخانه اعلام کنند.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 11 =

دکمه بازگشت به بالا