بازخوانی نماهنگ “سلام فرمانده” در مراسم آئینی پخت سمنو و پاسداشت سنت نذر فاطمی در رباط کریم+فیلم و عکس

نماهنگ و سرود سلام فرمانده ظهر امروز در مراسم آئینی پخت سمنو و پاسداشت سنت نذر فاطمی در رباط کریم توسط جوانان ، نوجوانان همچنین شهروندان رباط‌کریمی حاضر در کاروانسرای تاریخی حاج کمال شهرستان رباط‌کریم بازخوانی و اجرا شد.

 

به گزارش نبأپرس از رباط کریم، شهردار رباط کریم پس از اجرای سرود «سلام فرمانده» در مراسم آئینی پخت سمنو ، گفت: مضمون ابیات این سرود در خور نیازهای روز نوجوانان در عصر جهاد تبیین است. در بحث امام زمان (عج) همیشه از انتظار، دلتنگی و منتظر صحبت شده، ولی در «سلام فرمانده» به مسائلی همچون بخشش و آمادگی قرار گرفتن در صف یاران امام و سربازی آقا هم اشاره می‌شود.

یونس غفاری افزود: این سرود به عنوان کار فرهنگی اثرگذاری محسوب می‌شود و با توجه به فضای مسموم جامعه که دشمن با تبلیغات و خوراک‌های آلوده در فضای مجازی باعث روزمرگی و فرسودگی نسل نوجوان و جوان ما شده، این کار، واکسنی بود که به جامعه تزریق شد.

گفتنی است مراسم آئینی پخت سمنو و پاسداشت سنت نذر فاطمی صبح امروز از ساعت 9 الی 13 در کاروانسرای تاریخی حاج کمال کهن شهر رباط کریم برگزار شد و با استقبال کثیری از شهروندان محترم مواجه شد.

تقدیر معاون فرهنگی شهردار رباط کریم از اصحاب رسانه شهرستان به دلیل پوشش خبری مراسم هفته فرهنگی و روز رباط کریم

جعفر کهن معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری رباط کریم در حاشیه جشن سمنوپزان و جشنواره بازی های بومی محلی که به مناسبت روز رباط کریم و هفته فرهنگی این شهرستان در کاروانسرای تاریخی حاج کمال کهن شهر رباط کریم برگزار شد گفت: استقبال پرشور و بی نظیر شهروندان شریف رباط کریم در این مراسم باعث دلگرمی خدمتگزاران آنها در مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر و تداوم بیشتر این چنین برنامه هایی خواهد شد.

وی ضمن تشکر ویژه از حضور و استقبال پرشور شهروندان که مخاطب اصلی برنامه های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رباط کریم هستند گفت: نقش پررنگ اهالی رسانه شهرستان رباط کریم در پوشش خبری همه جانبه این مراسم قبل ،حین و بعد از برگزاری و همینطور انتشار خبرها و تصاویر جذاب مراسم ، در سطح شهرستان و استان بسیار ستودنی است، بنابراین بر خود وظیفه می دانم از طرف خودم و همینطور از طرف جناب آقای مهندس غفاری شهردار رباط کریم و مجموعه مدیریت شهری از تمام نشریات ، خبرگزاری‌ها، کانال های خبری ، صدا و سیما ، پایگاههای خبری و بویژه اهالی رسانه شهرستان رباط کریم تشکر و قدردانی ویژه به عمل آورم.

حضور همیشگی و پررنگ رسانه ها در تمامی برنامه های مدیریت شهری بزرگترین کمک به تحقق اهداف مدیریت شهری در همه حوزه ها بویژه فرهنگی و اجتماعی خواهد بود.

انتهای پیام/

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 1 =

دکمه بازگشت به بالا