بازداشت ۹ متهم در ارتباط با حادثه تروریستی خانه اصفهان

رئیس کل دادگستری استان اصفهان از بازداشت ۹ متهم در ارتباط با حادثه تروریستی خانه اصفهان خبر داد و گفت: سه ‌نفر از این تروریست‌ها ‌قصد فرار از کشور را داشتند.

به گزارش نبأپرس از ‌اصفهان، حجت‌الاسلام اسدالله جعفری رئیس کل دادگستری اصفهان در جمع خبرنگاران با اشاره به حادثه تروریستی در خانه اصفهان اظهار داشت: 9 متهم در این ارتباط ‌تاکنون دستگیر شده‌اند.

وی با بیان اینکه کیفرخواست این افراد به سرعت صادر ‌و به مراحل پرونده رسیدگی خواهد شد، افزود: اتهام ‌این متهمان ‌محاربه افساد فی‌الارض است.

رئیس کل دادگستری استان اصفهان با اشاره به ‌اعترافات اولیه تروریست‌ها تصریح کرد: ‌این افراد به صورت شبکه‌ای و باندی ‌دست به این جنایت زدند.

وی با بیان اینکه سه ‌نفر از این تروریست‌ها ‌قصد فرار از کشور را داشتند، ادلامه داد:‌ ‌با سرعت عمل بالای نیروهای اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، این افراد دستگیر شدند.

به گزارش نبأپرس، پیش از این روابط عمومی سپاه صاحب‌الزمان(عج)، اعلام کرده بود: در پی رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) سازمان اطلاعات سپاه حضرت صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان، عوامل تیم تروریستی حمله به مدافعان امنیت شناسایی و دستگیر شدند. این تیم متشکل از اراذل و اوباش درجه‌یک استان، دارای سابقه قضایی و وابستگی به جریان نفاق که با تهیه سلاح جنگی در شامگاه 25 آبان اقدام به شهادت دو نفر از بسیجیان و یک نفر از نیروهای فراجا نمودند.

انتهای پیام/


لینک خبر:



دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 7 =

دکمه بازگشت به بالا