بازی‌های آسیایی هانگژو| پایان کار کاروان ایران با ۵۴ مدال + اسامی مدال‌آوران

کاروان ورزشی ایران با کسب ۵۴ مدال به کار خود در نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی به میزبانی شهر هانگژو پایان داد.

 

به گزارش نبأپرس، نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی 2022 هانگژو، امروز (یکشنبه – 17 مهر ماه) در حال برگزاری است و قرار است تا ساعاتی دیگر با اتمام رشته‌های باقی مانده مراسم اختتامیه مسابقات برگزار شود.

در روز پایانی سارا بهمنیار آخرین نماینده کاروان ورزشی ایران در رقابت‌های وزن 50- کیلوگرم کاراته بانوان به مصاف با رقبای خود پرداخت و در پایان با کسب مدال برنز به کار خود پایان داد.

با پایان کار سارا بهمنیار، پرونده نمایندگان کشورمان با کسب 54 مدال (13 طلا، 21 نقره و 20 برنز) و قرار گرفتن در رده هفتم جدول توزیع مدالی بسته شد. کاروان ایران یک پله نسبت به دوره گذشته که در جارکاتای اندونزی برگزار شده بود، سقوط کرد.

فهرست مدال‌آوران کاروان ورزشی ایران در نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی 2022 هانگژو به شرح زیر است:

مدال طلا
تیم ملی والیبال، یوسف صبری و افشین سلیمی (ووشو- ساندا)، صادق آذرنگ (کوراش)، حسین رسولی (پرتاب دیسک)، رضا علیپور (سنگنوردی)، محمد هادی ساروی و امین میرزازاده (کشتی فرنگی)، سجاد گنج‌زاده (کاراته)، یونس امامی، حسن یزدانی و امیرحسین زارع (کشتی آزاد) و تیم ملی شطرنج ایران (پرهام مقصودلو- پویا ایدنی- محمدامین طباطبایی- بردیا دانشور- علیرضا پورآقا بالا)

مدال نقره
تیم قایقرانی روئینگ دوبل (مهسا جاور- زینب نوروزی)، تیم قایقرانی روئینگ چهار نفره (مهسا جاور- زینب نوروزی- نازنین ملایی- فاطمه مجلل)، مهدی حاجی‌موسایی، علیرضا حسین‌پور و آرین سلیمی (تکواندو)، زهرا کیانی (ووشو- تالو)، الهه منصوریان، محسن محمدسیفی و شجاع پناهی(ووشو -ساندا)، مهدی الفتی (ژیمناستیک)، مجیدوحید بریمانلو، دنیا آقایی و زهرا باقری (کوراش)، احسان حدادی (دوومیدانی- پرتاب دیسک)، ناصر علیزاده و امین کاویانی (کشتی فرنگی)، ترانه احمدی (اسکیت)، رحمان عموزاد و مجتبی گلیج (کشتی آزاد)، تیم ملی کبدی و علی داودی(وزنه‌برداری)

مدال برنز
مرجان سلحشوری (پومسه – تکواندو)، مبینا نعمت‌زاده، ملیکا میرحسینی، متین رضایی و مهران برخورداری (تکواندو)، تیم ملی تنیس‌روی میز (نوشاد عالمیان، نیما عالمیان، امیرحسین هدایی)، محمد رهبری(شمشیربازی)، فرانک پرتوآذر (دوچرخه‌سواری)، شهربانو منصوریان (ووشو- ساندا)، تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر (محمد رهبری، علی پاکدامن، فرزاد باهر ارسباران و محمد فتوحی)، تیم تیراندازی تپانچه میکس (امیر جوهری‌خو-هانیه رستمیان)، تنیس‌روی میز دوبل (نوشاد عالمیان – نیما عالمیان)، تیم قایقرانی آب‌های آرام کایاک دونفره 500 متر (سپهر ساعتچی – پیمان قویدل)، تیم قایقرانی آب‌های آرام کانوی دو نفره 500 متر(عادل مجللی- سیدکیا اسکندانی)، ملیکا امیدوند (کوراش)، هدیه کاظمی (قایقرانی کایاک تک نفره)، دانیال سهرابی(کشتی فرنگی)، تیم ملی کبدی بانوان، فاطمه سعادتی و سارا بهمنیار (کاراته)

انتهای پیام/


لینک خبر:



دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − سه =

دکمه بازگشت به بالا