اخبار بین الملل | آخرین و مهمترین اخبار بین الملل

شبکه پرس‌تی‌وی اعلام کرد در ادامه زیاده‌خواهی‌های طرف مقابل ایران در مذاکرات برجام، این بار آمریکا و اروپا خواستار تخریب سانتریفیوژهای نسل جدید ایران شده‌اند.  به گزارش نبأپرس، شبکه پرس‌تی‌وی در خبری فوری اعلام کرد در ادامه زیاده‌خواهی‌های ...

بین الملل - نبأپرس

شبکه پرس‌تی‌وی اعلام کرد در ادامه زیاده‌خواهی‌های طرف مقابل ایران در مذاکرات برجام، این بار آمریکا و اروپا خواستار تخریب سانتریفیوژهای نسل جدید ایران شده‌اند.

وزرای امور خارجه کشورهای عضو گروه ۷ در بیانیه‌ پایانی اجلاس لندن اعلام کردند که احیا و اجرای کامل برجام می‌تواند راه را برای پرداختن به برنامه موشکی و فعالیت‌های منطقه‌ای ایران هموار کند.

دیپلمات‌های اروپایی اعلام کردند که شکاف‌های بزرگی میان مواضع تهران و واشنگتن در خصوص اقدامات مد نظر آمریکا برای محدود کردن برنامه هسته‌ای ایران وجود دارد و این شکاف‌های بزرگ مانع پیشرفت مذاکرات وین برای احیای برجام است.

دبیرکل حزب الله لبنان در سخنرانی امروز خود به مناسبت روز قدس تاکید کرد: آرمان فلسطین، مقدس‌ترین آرمان در روی کره خاکی است.

یکی از مسئولان دولت پیشین آمریکا مدعی شده که جان کری با محمد جواد ظریف در تماس بود تا در مقابل تلاش‌های دولت ترامپ برای مذاکره با ایران اخلال ایجاد کند.

مشاور امنیت ملی کاخ سفید تأکید کرد: ما در وین به توافق نرسیده‌ایم و اختلافی وجود دارد که باید برای برداشتن موانع بر آن غلبه کرد.

منابع خبری به‌نقل از منابعی از آزادسازی ۴ ایرانی بازداشتی از زندان‌های آمریکا خبر دادند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی از کشته‌شدن ۴۴ شهرک‌نشین و زخمی‌شدن ۱۵۰ نفر دیگر بر اثر سقوط پلی در شمال اراضی اشغالی خبر دادند.

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه در خصوص فایل صوتی وزیر امور خارجه ایران که در بخشی از آن در خصوص سیاست‌های روسیه نیز اظهاراتی مطرح شده است، اعلام کرد که تنها مواضع رسمی جمهوری اسلامی ایران را مد نظر قرار می‌دهد.

سازمان دیده‌بان حقوق بشر امروز سه شنبه در گزارشی اعلام کرد که اسرائیل سیاست تبعیض نژادی و آپارتاید را علیه فلسطینیان در پیش گرفته است.

ظریف به اظهاراتش در فایلی که از وی منتشر شده است واکنش نشان داد.

صفحه1 از195

مشروح اخبار

Top