اخبار بین الملل | آخرین و مهمترین اخبار بین الملل

منابع خبری از شنیده شدن صدای ۴ انفجار در نزدیکی فرودگاه پایتخت سوریه خبر دادند.  به گزارش گروه بین الملل نبأپرس ، شبکه المیادین از شنیده شدن صدای چهار انفجار در نزدیکی فرودگاه بین المللی دمشق خبر داد. خبرگزاری رسمی سوریه(سانا) هم از شنیده ...

بین الملل

منابع خبری از شنیده شدن صدای ۴ انفجار در نزدیکی فرودگاه پایتخت سوریه خبر دادند.

وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد دولت متبوعش معافیت‌هایی که پیش از این به دیگر کشورها امکان همکاری با ایران در تأسیسات هسته‌ای فردو را می‌داد، لغو خواهد کرد.

کارشناسان رژیم صهیونیستی اذعان کرده اند که این رژیم قدرت بازدارندگی خود را در برابر گروه‌های مقاومت در نوار غزه از دست داده است.

نمایندگان آمریکا دونالد ترامپ رئیس‌جمهور این کشور را برای ارائه توضیحات در روند استیضاحش به کنگره فراخواندند.

برخی منابع و رسانه‌ها در لبنان از توافق احزاب لبنانی برای معرفی نخست‌وزیر جدید این کشور خبر داده‌اند.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بار دیگر بامداد امروز مواضع مقاومت فلسطین در جنوب نوار غزه را بمباران کردند.

مقدم‌فر گفت: امروز اتحاد برای رسانه های جبهه مقاومت نه یک انتخاب، بلکه یک الزام است تا جبهه استکبار نتواند شکست‌های خود در حوزه ی ارزشها و میدان های نبرد را با جادوی رسانه جبران کرده و نتیجه را تغییر دهد.

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با صدور بیانیه‌ای وضعیت اضطرار ملی در قبال جمهوری اسلامی ایران را به مدت یک سال دیگر تمدید کرد.

هواپیماهای رژیم صهیونیستی منطقه‌ای در غرب نوار غزه را بمباران کردند.

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان به بیانیه وزرای خارجه اروپایی درباره برجام واکنش نشان داد.

منابع فلسطینی از جنایت رژیم صهیونیستی در ترور یکی از فرماندهان ارشد جهاد اسلامی در غزه خبر دادند که واکنش قاطعانه گروه‌های مقاومت را به دنبال داشته و شهرک‌های صهیونیست‌نشین و تل‌آویو هدف شلیک موشک قرار گرفته‌اند.

صفحه1 از133

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top