اخبار بین الملل | آخرین و مهمترین اخبار بین الملل

تحلیل‌گران رسانه‌های اسرائیلی اعتراف کردند اقدامات بنیامین نتانیاهو علیه برنامه هسته‌ای ایران نتایج معکوسی در پی داشته است.  به گزارش نبأپرس، تحلیل‌گران روزانه معاریو در دو یادداشت جداگانه که طی چند روز گذشته منتشر شد به نقد عملکرد نتانیاهو ...

بین الملل - نبأپرس

تحلیل‌گران رسانه‌های اسرائیلی اعتراف کردند اقدامات بنیامین نتانیاهو علیه برنامه هسته‌ای ایران نتایج معکوسی در پی داشته است.

سفارت روسیه در دهلی‌نو با اشاره به حمایت منطقه‌ای از صلح افغانستان اظهارداشت که وجود ایران و هند برای تسهیل مذاکرات صلح در تروئیکای توسعه یافته می‌تواند تاثیرگذار باشد.

حزب الله در بیانیه‌ای حمله اخیر رژیم صهیونیستی به سوریه را تجاوز اشکار به خاک این کشور و خاک لبنان دانست.

خروج نظامی آمریکا پس از دو دهه از افغانستان پرسش‌هایی را بین نظامیان این کشور به وجود آورده است مبنی بر این که نتیجه این همه چه بود در حالی که آنها معتقدند این جنگ را باخته‌اند.

یک روزنامه فرانسوی فاش کرده است که گوشی‌های تلفن همراه امانوئل ماکرون رئیس جمهور و ۱۵ نفر از مقام‌های دولتی این کشور از اهداف بالقوه حمله بدافزار جاسوسی تولید شده توسط رژیم صهیونیستی بوده است.

هزاران فلسطینی امروز سه‌شنبه نماز عید قربان را در مسجد الاقصی برپا داشتند.

« بشار اسد» برای دوره جدید هفت‌ساله در برابر اعضای پارلمان سوگند ریاست‌جمهوری یاد کرد.

منابع خبری از سقوط یک فروند پهپاد رژیم صهیونیستی در داخل اراضی لبنان خبر دادند.

منابع عراقی از انفجار یک بمب کنارجاده‌ای در مسیر کاروان لجستیک ائتلاف آمریکایی در ناصریه خبر دادند.

کشف مقادیری سلاح و مهمات در ۲ استان صلاح الدین و کرکوک، جزئیات طرح خطرناک داعشی در اربیل و کشته شدن دو داعشی در استان دیالی از مهمترین اخبار امنیتی عراق است.

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان دخالت‌های آمریکا و برخی کشورهای غربی در امور داخلی کوبا را محکوم و تحریم‌های غیرقانونی آمریکا که باعث رنج ملت کوبا به‌ویژه در دوران همه‌گیری کرونا شده است را تقبیح کرد.

صفحه1 از201

مشروح اخبار

Top