اخبار بین الملل | آخرین و مهمترین اخبار بین الملل

«کمال الحسناوی» دبیرکل جنبش الابدال عراق امروز(چهارشنبه) از دریافت اطلاعات دقیقی از جانب عادل عبدالمهدی نخست وزیر مستعفی این کشور درباره قصد آمریکا برای حمله به پایگاههای حشد شعبی و گروههای مقاومت خبر داد. به گزارش نبأپرس، الحسناوی به روزنامه ...

بین الملل - نبأپرس

«کمال الحسناوی» دبیرکل جنبش الابدال عراق امروز(چهارشنبه) از دریافت اطلاعات دقیقی از جانب عادل عبدالمهدی نخست وزیر مستعفی این کشور درباره قصد آمریکا برای حمله به پایگاههای حشد شعبی و گروههای مقاومت خبر داد.

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در اتریش از مرز ۱۰ هزار نفر عبور کرد این درحالی است که در بلژیک هم ۱۲۳ نفر دیگر جان خود را به خاطر این ویروس از دست دادند.

۳۲ عضو کنگره آمریکا در نامه‌ای خواستار تعلیق تحریم‌های اعمالی ایالات متحده علیه ایران شدند.

وبگاه هافینگ‌تون پست در خبری اختصاصی نوشت که بیش از ۳۰ قانون‌گذار آمریکایی در نامه‌ای به مقامات ارشد دولت آمریکا خواستار لغو تحریم‌های آمریکا شدند و ادعا کردند که این تحریم‌ها مانع مقابله ایران با شیوع گسترده ویروس کرونا می‌شود.

با افزوده شدن ۴۴۰ مورد جدید به موارد ابتلا به ویروس کرونا در روسیه، شمار مبتلایان در این کشور به ۲۷۷۷ نفر رسید.

دبیرکل سازمان ملل با اشاره به اینکه ویروس کرونا بنیاد جوامع را هدف قرار داده است، هشدار داد شیوع این ویروس بزرگترین چالش بشر پس از ایجاد سازمان ملل در پی جنگ جهانی دوم است.

روز سه شنبه شمار مبتلایان ویروس کرونا در آلمان به ۶۱۹۱۳ نفر رسید و شمار فوتی ها نیز به ۵۸۳ مورد افزایش یافت.

مهاجم پرتغالی در روز‌های قرنطینه در پرتغال به همراه نامزد و فرزندانش به پیاده روی رفت.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی احتمالا به کرونا ویروس مبتلا شده است و به همین دلیل مورد آزمایش‌های پزشکی قرار می‌گیرد.

وزارت بهداشت/صحت افغانستان می‌گوید شمار مبتلایان کرونا در این کشور به ۱۴۱ نفر در شانزده ولایت رسیده است.

یک مقام ارشد حوزه بهداشت و درمان آمریکا پیش‌بینی کرد که شمار قربانیان ویروس کرونا در آمریکا می‌تواند تحت شرایطی حتی به رقمی بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار نفر برسد.

پلیس آلمان روز یکشنبه جسد «توماس شفر» وزیر دارایی ایالت هِسِن این کشور را روی ریل قطار پیدا و اعلام کرد که به خودکشی وی مظنون است.

صفحه1 از164

مشروح اخبار

Top