اخبار بین الملل | آخرین و مهمترین اخبار بین الملل

منابع عراقی از موفق انجام شدن عمل جراحی آیت الله سیستانی مرجع عالی دینی خبر دادند.  به گزارش نبأپرس، شبکه السومریه از انجام موفق عمل جراحی آیت الله العظمی علی سیستانی مرجع عالی دینی عراق خبر داد. یک منبع پزشکی در نجف اشرف امروز پنجشنبه ...

بین الملل

منابع عراقی از موفق انجام شدن عمل جراحی آیت الله سیستانی مرجع عالی دینی خبر دادند.

وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران، واکنش تندی به اروپایی‌ها به سبب باج دادن به آمریکایی‌ها نشان داد و تاکید کرد اروپایی‌ها باقی‌مانده برجام را فروختند.

منابع میدانی در سوریه می‌گویند که نیروهای ارتش سوریه چهارشنبه شب عملیات نظامی خود را در ریف جنوب شرقی ادلب از سر گرفته و بر چند روستا مسلط شدند.

رهبر اکثریت جمهوریخواه در مجلس سنای آمریکا اعلام کرد که جلسه محاکمه استیضاح دونالد ترامپ رئیس‎جمهور این کشور، سه‌شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد.

یک ژنرال رژیم صهیونیستی با اذعان به ناتوان این رژیم در برابر ایران تاکید کرد که حزب الله با موشک‌های دقیق خود سراسر خاک فلسطین اشغالی را هدف قرار خواهد داد و تلفات و خسارت‌های زیادی وارد خواهد کرد.

نخست‌وزیر روسیه از استعفای کل کابینه دولت این کشور خبر داد.

روزنامه گاردین گزارش داد که قرار است ۲ هزار نیرو از طریق ترکیه به لیبی اعزام شوند.

سفیر انگلیس در تهران طبق ضوابط و با اطلاع قبلی از ایران خارج شده است.

معترضان لبنانی دیروز در اعتراض به شرایط اقتصادی و نیز سیاسی کشور دور جدید اعتراضات خود را تحت عنوان «هفته خشم» با تجمع در مقابل بانک‌ها آغاز کرده‌اند.

مسکو، دیروز میزبان برگزاری مذاکرات سه‌جانبه نمایندگان سوریه، روسیه و ترکیه بوده است که طی آن رئیس شورای امنیت ملی سوریه از رئیس سازمان اطلاعات ترکیه خواسته تا آنکارا به حاکمیت، استقلال و تمامیت ارضی سوریه احترام گذاشته و فورا خاک این کشور را ترک کند.

رئیس فراکسیون ائتلاف «الفتح» در پارلمان عراق به آمریکایی‌ها هشدار داد که هرگونه دورزدن مصوبه پارلمان عراق در خصوص اخراج نیروهای خارجی به درگیری‌های نظامی منجر خواهد شد.

صفحه1 از148

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top