آسیا غربی | خاورمیانه

دولت عراق امروز یکشنبه ادعاها مبنی بر استفاده از خاک این کشور برای هدف قرار گرفتن تاسیسات نفتی عربستان را رد کرد.

انصارالله قواعد درگیری جدیدی را تحمیل می‌کنند و مضمون پیام آنها از طریق حملات بزرگ پهپادی به میادین نفتی این است: «ما می‌توانیم به هر نقطه در عمق عربستان حمله کنیم تا رهبران عربستان بفهمند که کشتار بیشتر یمنی‌ها باعث نمی‌شود آنها به زانو بیفتند.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن با تشریح جزئیات عملیات مهم هوایی در خاک عربستان درباره پیامدهای ادامه تجاوز به یمن هشدار داد.

منابع یمنی از شلیک موشک بدر به فرودگاه نجران عربستان خبر دادند.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی که به لندن سفر کرده به دیدار احتمالی روسای جمهور ایران و آمریکا واکنش نشان داد.

منابع یمنی از شلیک موشک بدر به فرودگاه نجران عربستان و تعطیل شدن پروازها در آن خبر دادند.

محافل سیاسی عراقی اهانت اخیر شبکه تلویزیونی آمریکایی «الحره» علیه نهادها و شخصیت‌های دینی کشورشان را محکوم کرده خواستار اقدامات قانونی دولت علیه این شبکه شدند.

پس از اظهارات سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان مبنی بر واکنش قریب‌الوقوع مقاومت به تجاوز اخیر پهپادهای صهیونیستی به این کشور٬ حالتی از نگرانی و سردرگمی میان صهیونیست‌ها ایجاد و منجر به واکنش‌های مبهم و مضحک از سوی آنها شده است.

جدایی‌طلبان در جنوب یمن با پشتیبانی امارات، مواضعشان در عدن را یک روز پس از درگیری‌های خونین با شبه‌نظامیان وفادار به دولت مستعفی تقویت و اعلام کردند که بار دیگر کنترل عدن را در دست گرفته‌اند.

وزارت خزانه داری آمریکا از تحریم یک بانک و سه شرکت لبنانی دیگر به اتهام ارتباط با حزب الله خبر داد.

رئیس جمهوری عراق به رژیم صهیونیستی درباره پیامدهای ناگوار ادامه تجاوزات به مقرهای نیروهای بسیج مردمی(حشد شعبی) هشدار داده است.

یک رسانه چینی با اشاره به سفر اخیر وزیر امور خارجه ایران به پکن اعلام کرد که در این سفر اتفاقات مهمی در عرصه مبادلات میان دو طرف، رخ داد.

صفحه1 از42

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top