آسیا غربی | خاورمیانه - نبأپرس

نماینده ائتلاف فتح در پارلمان عراق از رئیس جمهور این کشور خواست تا هرچه سریعتر حکم اعدام تروریست‌های زندانی را تایید کند.

خبرگزاری رسمی عربستان (واس) بامداد امروز -دوشنبه- از انتقال پادشاه این کشور به بیمارستان خبر داد.

خبرگزاری رسمی عراق از سفر وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران به این کشور طی فردا یکشنبه خبر داد.

مسئولان در عربستان سعودی یک فعال زن را به این جرم که ولیعهد این کشور را "ابو المنشار" توصیف کرده است، بازداشت کرده‌اند.

اداره اطلاعات نظامی عراق خبر از دستیگیری اعضای یک گروه تروریستی که اقدام به باج‌خواهی از شهروندان برای حمایت از داعش می‌کردند، در استان الانبار داد.

منابع خبری از عملیات گسترده حشد شعبی و نیروهای امنیتی برای پیگرد عناصر باقی مانده گروه تروریستی داعش در استان صلاح الدین خبر دادند.

منابع یمنی از ادامه حملات هوایی ائتلاف جنگ افروزان سعودی و اماراتی به استان‌های مختلف خبر دادند.

فرمانده عملیات کربلا از انجام چندین عملیات پیشگیرانه به منظور پیگرد هسته‌های باقی مانده تروریستی در مرز استان الانبار توسط نیروهای مشترک عراق خبر داد.

سخنرانی روز جهانی قدس رهبر معظم انقلاب اسلامی بازتاب ویژه‌ای در رسانه‌های رژیم صهیونیستی داشت به نحوی که در همان لحظات اولیه بسیاری از این رسانه‌ها اقدام به انعکاس بخش‌هایی از سخنان معظم له کردند.

رئیس پارلمان لبنان در سخنانی به مناسبت روز جهانی قدس، توطئه آمریکایی صهیونیستی عربی موسوم به معامله قرن را نسخه ای برای کشاندن منطقه به سمت تجزیه و از هم گسستگی بیشتر توصیف کرد.

تعداد زیادی از مراکز زیربنایی رژیم صهیونیستی امروز مورد حمله سایبری گسترده قرار گرفته بسیاری از آنها از خدمت خارج شدند.

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان با اشاره به اینکه دشمن صهیونیستی قادر به انجام هیچ تحرکی داخل لبنان نیست تأکید کرد که صهیونیست‌ها به‌خوبی می‌دانند حزب‌الله مهیا و آماده پاسخ به هرگونه تجاوز است.

صفحه1 از58

Top