آسیا غربی | خاورمیانه - نبأپرس

دبیرکل حزب الله لبنان در سخنرانی امروز خود به مناسبت روز قدس تاکید کرد: آرمان فلسطین، مقدس‌ترین آرمان در روی کره خاکی است.

منابع خبری به‌نقل از منابعی از آزادسازی ۴ ایرانی بازداشتی از زندان‌های آمریکا خبر دادند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی از کشته‌شدن ۴۴ شهرک‌نشین و زخمی‌شدن ۱۵۰ نفر دیگر بر اثر سقوط پلی در شمال اراضی اشغالی خبر دادند.

سازمان دیده‌بان حقوق بشر امروز سه شنبه در گزارشی اعلام کرد که اسرائیل سیاست تبعیض نژادی و آپارتاید را علیه فلسطینیان در پیش گرفته است.

خالد البطش عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین با ستایش از انتفاضه اهالی قدس برای دفاع از مسجدالاقصی تصریح کرد: ما با موشک، سلاح و خونمان از شما حمایت می‌کنیم و به دفاع از این سرزمین، ملت و مقدسات ادامه خواهیم داد.

منابع فلسطینی درحالی از ادامه اقدامات خصمانه رژیم صهیونیستی علیه نمازگزاران فلسطینی و حملات صهیونیست‌ها به ساکنان قدس اشغالی خبر می‌دهند که رئیس دفتر سیاسی حماس بر حمایت قوی از این اقدامات علیه اشغالگران تاکید کرد.

«می‌‌توان گفت که شانس آوردیم»جمله‌ای است که تحلیلگر شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی درباره سقوط موشک در نزدیکی تاسیسات هسته‌ای دیمونا گزارش خود را درباره این حادثه آغاز کرد.

آویگدور لیبرمن با انتقاد از عملکرد نتانیاهو در اداره امور صهیونیست‌ها و فرسایش دفاعی این رژیم اعلام کرد در حمله موشکی صورت گرفته در نزدیکی دیمونا شرایط می توانست به شکل دیگری باشد.

یحیی سریع از حمله جدید موشکی و پهپادی انصارالله به آرامکو و مواضع حساس عربستان خبر داد.

گروه تازه‌تأسیس موسوم به «سرایا اولیاء الدم» مسئولیت حمله به پایگاه اطلاعاتی موساد در شمال عراق را بر عهده گرفت.

وزارت دفاع عربستان از اجرای حکم اعدام ۳ نظامی به اتهام خیانت خبر داد.

وزیر خارجه عربستان طی اظهاراتی مطبوعاتی ادعاهای جدیدی علیه برنامه هسته‌ای ایران مطرح کرد.

صفحه1 از62

Top