آمریکا

رئیس‌جمهور آمریکا در مصاحبه‌ای که بامداد دوشنبه منتشر شده گفته قصد جنگ با ایران ندارد.

یک رسانه آمریکایی گزارش داده سفر وزیر خارجه این کشور به بروکسل و سوچی علیه ایران ناکام مانده است.

این نوشتار به بررسی شباهت سیاست‌های دولت فعلی آمریکا با رویکردهای دو دولت سابق این کشور پرداخته و نتایج آن سیاست‌ها را یادآور شده است.

رئیس جمهوری آمریکا مدعی شد برای مذاکره با ایران آماده است.

یک منبع دیپلماتیک در بروکسل اعلام کرد: آمریکا ایران را مجبور به نقض برجام می کند تا تهران را یک تهدید امنیتی نشان دهد.

کارشناس مسائل نظامی روس در مصاحبه با رادیو "اسپوتنیک" در تفسیر سخنان اخیر مشاور امنیت ملی رئیس جمهوری آمریکا گفت که بعید است واشنگتن با اعمال فشارهای خود بر تهران، به اهداف خود دست یابد.

گزارشگر شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد تأکید کرد تحریم‌های آمریکا علیه ونزوئلا، ایران و کوبا نقض آشکار حقوق بشر محسوب می‌شود.

روزنامه آمریکایی لس آنجلس تایمز با پیش بینی شکست آمریکا در رسیدن به اهداف خود با وضع تحریم ها علیه ایران نوشت: تحریم‌های کاخ سفید پیامدهایی هم برای خود آمریکا دارد و آن هم به خطر افتادن روابطش با سایر کشورها است.

مشاور امنیت ملی کاخ سفید از اعزام ناو هواپیمابر و بمب‎افکن به منطقه خبر داد تا به زعم خود به ایران درباره هرگونه حمله علیه منافع واشنگتن هشدار دهد.

رؤسای جمهور آمریکا و روسیه به‌صورت تلفنی در خصوص امکان دستیابی به یک توافقنامه جدید هسته‌ای بین آمریکا، روسیه و چین با یکدیگر بحث و تبادل نظر کردند.

یک عضو مطرح جنبش جهاد اسلامی فلسطین، توطئه موسوم به معامله قرن را یک پروژه آمریکایی بین المللی برای حفظ رژیم اشغالگر قدس دانست.

رئیس‌جمهور آمریکا اعلام کرد کشورش از معاهده بین‌المللی تجارت تسلیحات خارج می‌شود.

صفحه1 از13

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top