آمریکا - نبأپرس

نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا  گفت که ترامپ در مدیریت بحران کرونا شکست خورده است، لذا شایسته تصدی سمت رئیس جمهوری آمریکا نیست.

رییس جمهور آمریکا برای به دست آوردن دوباره قدرت در این کشور سرکش است و فردی که یاغی باشد، برای قدرت، دست به هر کاری می‌زند.

نظر سنجی‌ها در آمریکا از برتری جو بایدن نامزد دموکرات‌ها بر دونالد ترامپ حکایت دارد. در این میان ترامپ قصد دارد با ایجاد یک بحران و مطرح کردن ادعای تقلب در رای گیری پستی برای خود وقت بخرد.

رییس سازمان بهداشت پان آمریکن (PAHO) با بیان اینکه جوانان عامل گسترش شیوع کروناویروس در قاره آمریکا بوده‌اند، تاکید کرد که طی شش هفته گذشته موارد مرگ و میر و ابتلا در این منطقه دو برابر شده است.

معاون وزیر خارجه آمریکا در گفت‌وگو با یک شبکه صهیونیستی، درباره مسائل مختلفی از جمله تحریم‌های ایران، طرح اشغال کرانه باختری و روابط تل‌آویو با کشورهای عربی صحبت کرد.

دیپلمات ارشد آمریکایی با حمایت از قطعنامه ضد ایرانی تروئیکای اروپایی در شورای حکام، از دیگر کشورها نیز خواست از این قطعنامه حمایت کنند.

منابع مطلع در کاخ سفید فاش کردند، دونالد ترامپ اعتراضات آمریکا را موضوعی که مستقیما به او ارتباط داشته باشد، نمی‌بیند و تمایل دارد فقط به اندازه‌ای که احساس می‌کند نیاز است، وارد این بحث شود.

جو بایدن معاون سابق اوباما رسما نامزد حزب دموکرات ایالات متحده برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ شد.

دادستان‌های آمریکا قصد دارند تا پلیس قاتل جورج فلوید را به قتل از نوع درجه دوم متهم کنند.

وزارت خزانه‌داری آمریکا ۴ شرکت و ۴ کشتی نفتکش را به اتهام نقض تحریم‌های یکجانبه دولت آمریکا علیه ونزوئلا تحریم کرد.

برای مقابله با ناآرامی‌ها و تشدید اعتراضات در شهر نیویورک آمریکا هم مقررات منع آمدوشد به اجرا در آمد.

با ادامه تظاهرات و در آمریکا، تاکنون بیش از ۱۴۰۰ معترض  بازداشت شده‌اند. حجم ویرانگری از غارت‌های شبانه در سراسر آمریکا هم تصاویر تکان‌دهنده‌ای بر جای گذاشته است.

صفحه1 از26

Top