ان‌بی‌سی‌نیوز: حلقه نزدیکان ترامپ ارتباطات عمیقی با منافقین دارند

 شبکه خبری ان‌بی‌سی‌نیوز در یک گزارش مستند به بررسی ارتباطات مقام‌های دولت ترامپ با اعضای منافقین و نقش کشورهای عربی در تأمین هزینه‌های این گروهک تروریستی پرداخته است.

به گزارش گروه بین‌الملل نبأپرس ، یک شبکه خبری آمریکایی در گزارشی که قرار است نسخه کامل آن تا ساعاتی دیگر منتشر شد به بررسی ارتباطات مقام‌های ارشد دولت «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا با اعضای فرقه تروریستی منافقین پرداخته است.

«ریچارد انگل»، تهیه‌کننده این گزارش برای شبکه خبری «ان‌بی‌سی» در تویئترش نوشته است: «گزارش ما نشان می‌دهد حلقه مقام‌های درونی رئیس‌جمهور ترامپ از جمله [رودی] جولیانی و [جان] بولتون ارتباطات عمیقی با گروهی دارند که زمانی به عنوان سازمان تروریستی شناخته می‌شد.»

او همچنین نوشته جولیانی به ان‌بی‌سی‌نیوز گفته به خاطر نمی‌آورد چقدر پول از این گروه دریافت کرده است. انگل همچنین نوشته است: «کارشناسان می‌گویند این گروه، گروهی مبتنی بر کیش شخصیت است و به کسانی که برایشان مدیحه‌سرایی کند، پول می‌دهند.»

«انگل» بخشی از این گزارش مستند را در قالب یک فیلم کوتاه منتشر کرده و برای اولین بار تصاویری از اردوگاه تروریست‌های منافقین در آلبانی را به نمایش گذاشته است. 

شبکه ان‌بی‌سی هنگام نمایش تصاویر مربوط به این کمپ از نمای رو به رو می‌نویسد: «از نمای کناری، این اردوگاه کاملاً ساده به نظر می‌رسد. اما از نمای بالا، یک مجموعه بزرگ نظامی‌گونه است.»

ان‌‌بی‌سی در پاسخ به این سوال که «چه کسی این همه هزینه را تقبل کرده است؟» به نقل از یکی از افراد جداشده از این فرقه تروریستی می‌گوید: «پول آنها از کشورهای ثروتمند عربی که مخالف ایران هستند تأمین می‌شود.»

«سعد‌الله صفی»، این عضو جداشده از گروهک منافقین می‌گوید: «این گروه فرقه‌ای خطرناک و خشن است که حتی به طرفداران خودش هم رحم نمی کند.»

او می‌گوید: «شاهد شکنجه افراد بودم. شاهد کشته شدن افراد بودم و خودم شکنجه شدم. خودم مورد تحقیر و توهین قرار گرفتم.»

این عضو جداشده از تروریست‌های منافقین، همچنین معتقد است که از این گروهک که از خدمت‌رسانی به اعضای خودش عاجز مانده، نمی‌توان انتظار داشت به ایران خدمت کند. او گفت: «کسی که از خودش بود، 30 سال در آن خدمت کرد - که ما باشیم- برایش چکار کرد، بعد فردا به ایران هم می‌رسیم.»

 انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top