ترکیه | اوراسیا

مشاور امنیت ملی کاخ سفید به همراه نماینده آمریکا در ائتلاف ضد داعش روزهای یکشنبه و دوشنبه به ترکیه خواهد رفت.

به گفته معاون وزیر دارایی فدراسیون روسیه، در روابط اقتصادی و تجاری دوجانبه کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا از روبل استفاده می‌شود.

معاون رئیس حزب عدالت و توسعه ترکیه تاکید کرد که کشورش اجازه سرپوش گذاشتن بر جنایت جمال خاشقجی روزنامه منتقد حکومت سعودی را نمی‌دهد.

رئیس جمهور ترکیه اعلام کرد که کشورش تمایل دارد چند منطقه امن دیگر در سوریه ایجاد کند که برخی از آنها در شرق فرات قرار خواهند گرفت.

نخست وزیر منطقه آبخازیا در یک سانحه تصادف رانندگی جان باخت.

مقامات امنیتی- اطلاعاتی روسیه و سازمان همکاری شانگهای می‌گویند درآمدهای داعش به یک دهم کاهش یافته و این گروه تروریستی در پی بازگرداندن نیروهایش به آسیای مرکزی است.

سخنگوی وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که آمریکا و متحدانش می توانند در ۲۴ ساعت موشک‌ها را به منظور حمله به سوریه آماده کنند.  سخنگوی وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که آمریکا و متحدانش می توانند در ۲۴ ساعت موشک‌ها را به منظور حمله به سوریه آماده کنند.

روسیه امروز دوشنبه شاهد اجرای نخستین دور از تازه‎ترین تحریم‎هایی بود که آمریکا در حمایت از انگلیس و به بهانه مسمومیت یک جاسوس دوجانبه اعمال کرد.

روسیه دو فروند ناوچه جنگی تندرو متعلق به ناوگان دریایی این کشور در دریای سیاه را به منظور تقویت حضور نظامی خود در دریای مدیترانه، به این منطقه عازم می کند.

یک شرکت صنایع دفاعی روسیه اعلام کرد که انتظار دارد یک ناو پیشرفته جدید به ایران صادر کند.

وزارت امور خارجه به دیگر ابهامات حقوقی مطرح شده درباره رژیم حقوقی دریای خزر پاسخ داد.

وزیر امور خارجه ایران گفت که دولت از حق ایران در دریای خزر کوتاه نیامده است.

صفحه1 از3

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top