دیپلماسی ایران

معاون سیاسی وزیر خارجه کشورمان با اشاره به پاسخ موشکی ایران به آمریکا در پی ترور سردار شهید سپهبد سلیمانی اظهار داشت: آنها یک سیلی محکمی خوردند و هیمنه آنها شکسته شد و یک موازنه راهبردی و بازدارندگی راهبردی میان ایران و آمریکا شکل گرفت.

سخنگوی وزارت امور خارجه خطاب به رئیس جمهور فرانسه، گفت: حضور نظامی شما در خلیج فارس به اندازه اشتباه شما در نامیدن آن اشتباه است؛هر دو اشتباه بزرگ اما قابل جبران است.

وزیر امور خارجه ایران در پیامی در توئیتر نوشت که تراژدی سقوط هواپیمای اوکراینی نباید سیاسی شود.«محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه ایران در پیامی در توئیتر به دیدار امروز خود با وزیر امور خارجه کانادا اشاره کرد.

سفیر انگلیس در تهران طبق ضوابط و با اطلاع قبلی از ایران خارج شده است.

دبیر شورای عالی امنیت گفت: با توجه به ماهیت و شاخص‌های فنی آشکارساز، اساساً امکان کتمان دلایل سقوط هواپیمای اوکراینی غیرممکن است.

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اعلام کرد یک کارگروه ویژه در معاونت امور مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه برای رسیدگی به درخواست‌های خانواده‌های قربانیان سقوط پرواز تهران کی‌یف تشکیل شده است.

سخنگوی وزارت امور خارجه از سفر وزیر امور خارجه پاکستان به تهران خبر داد.

توییت ظریف درباره نتایج علل سقوط هواپیمای اوکراینی

نماینده دائم ایران در سازمان ملل در نامه‌ای به دبیرکل این سازمان، حمله موشکی به پایگاه نظامی آمریکا در عراق را مطابق اصل حق دفاع از خود دانست.

گراهام سناتور جمهوریخواه و متحد ترامپ در واکنش به حمله انتقام‌جویانه ایران خواستار عدم واکنش آمریکا به حمله ایران شد.

رئیس دفتر سیاسی حماس گفت که سردار قاسم سلیمانی شهید قدس است.

وزیر خارجه کشورمان تاکید کرد: خواه با ضربه یا فریاد، پایان حضور شرورانه آمریکا در غرب آسیا آغاز شده است.

صفحه1 از26

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top