بی توجهی و یکه تازی خلاف قانون رئیس شورای شهر پرند منجر به تذکر کتبی شد + سند

رئیس شورای اسلامی شهر پرند در عمر حدود ۸ ماهه مسئولیت خود در شورا با اعمال رفتار و اقدامات سلیقگی شخصی و خلاف قانون و بی توجهی به تذکرات شفاهی، از اعضای شورای شهر پرند تذکر کتبی گرفت.

به گزارش نبأپرس از پرند، حسین کسمرادی رئیس شورای اسلامی شهر پرند در دوره مسئولیت خود با اعمال رفتار و اقدامات سلیقگی شخصی و خلاف قانون و بی توجهی به تذکرات شفاهی متعدد و مکرر از سوی اعضاء ثابت کرد حتی برای ۶ نفر اعضای شورای شهری که او را به این سمت انتخاب کردند قائل به احترام و قانونمندی شورای ۷ نفره شهر در برابر لوایح و جلسات و اقدامات قانونی شورا در حیطه وظایف خود نبوده است و این خود سلیقگی های شخصی و خلاف قانون، سایر اعضا را علاوه بر تذکرات متعدد و مکرر شفاهی، مجبور به صدور تذکر کتبی و ارسال رونوشت به مسئولان و اقدامات قانونی بعدی کرد .

بیشتر بخوانید:

شعار شفافیت از رئیس شورای پرند عملی کردن آن با ما / عدم تحویل بوستان هسته ای ۳۰ میلیاردی پرند به شهرداری + اسناد

رئیس شورای پرند در قاب شفافیت و پاسخگوی مطالبات مردمی

حال اینگونه عملکرد و اقدامات رئیس شورای اسلامی شهر پرند، اذهان عمومی و شهروندان و مسئولان شهر پرند را با طرح سوالات فراوانی مواجه کرده است که عدم پاسخگویی رئیس شورای شهر پرند و فرار رو به جلو وی، مردم را مصمم‌تر نسبت به پاسخگویی و برخورد مسئولان با رئیس شورای شهر پرند کرده است.

نمونه ای از سئوالات بدون پاسخ از رئیس شورای اسلامی شهر پرند مطرح است که به شرح ذیل به آنها اشاره می شود و منتظر پاسخگویی از سوی حسین کسمرادی در این جایگاه و مسئولیت می باشیم؛

۱.عدم شفافیت و روشنگری هزینه های بوستان شهدای هسته‌ای بالغ بر 30 میلیاردی پرند چیست؟

۲.عدم طرح لوایح ارسالی جهت بررسی و تایید یا رد آن در صحن شورا به عنوان رئیس شورا چیست؟

۳. اقدامات سلیقگی شخصی و خلاف قانون و یکه تازی رئیس شورای پرند به پشتوانه حامی صورت می گیرد یا یک رئیس جوان و هیجان زده شورا رقم می خورد ؟

۴.شهر پرند در حال حاضر با کلی مشکلات و کمبودها و کاستی ها مواجه است حال که یک شهردار جهادی انتخاب و رأس کار آمده است و به خاطر آنکه شهردار گزینه مورد علاقه او نبوده است رئیس شورای شهر پرند با عدم طرح و تصویب لوایح در امورات شهری مدام سنگ اندازی کرده و حرکت این قطار جهادی آبادانی شهر را کند و یا در برخی مواقع متوقف می کند؟

۵.عدم برگزاری جلسات و نشست های خبری با حضور خبرنگاران به صورت رسمی توسط رئیس شورا و مدعی رئیس اتاق شیشه ای و شفافیت برای روشنگری و اقدامات انجام شده جهت تنویر افکار عمومی چیست؟

۶.حسین کسمرادی تنها شخص تایید شده و راه یافته به شورای دوره بعدی بوده است که در سمت رئیس شورا و کمیسیون حقوقی و ورزش فعالیت داشته است و عدم پاسخگویی و تمکین به قانون در روند اجرایی لوایح و پروژه ها با این جایگاه تأمل برانگیز است و فرار رو به جلو وی، و اینکه یک رئیس در میان سایر اعضای شورای شهر در برابر لوایج،‌ دستور جلسات،‌ نامه‌ها و تصمیم گیری های شورای شهر اینگونه سنگ اندازی کند، چیست؟

۷.حسین کسمرادی به عنوان منتخب مردم در شورا، خدمتگزار مردم است یا خدمت گذر و عبور از خدمت که خود تداعی خدمت یا عدم خدمت را در اذهان عمومی شکل می‌دهد که وی باید پاسخگو باشد و درغیر اینصورت باید صندلی خدمت را به شخص دیگری واگذار کند تا روند توسعه و پیشرفت و آبادانی شهر با سرعتی بیشتر در مسیر خود حرکت کند.

رسانه مردمی و مطالبه گر نبأپرس تا احقاق حقوق شهروندان شهر پرند پیگیر موضوعات مختلف مطرح شده خواهد بود و لازم است مسئولان شهرستان از فرماندار، دادستان، امام جمعه، اداره اطلاعات، اطلاعات سپاه و سایر مسئولینی که دلسوز مردم و خدمت جهادی هستند به موضوعات مطرح شده ورود کرده و برای آبادانی شهر تنها به دنبال سفر و مصوبات مسئولان کشوری به پرند نباشند و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای مدظله العالی برای پیشرفت کشور که بار‌ها مطرح نمودند که؛ ” توجه به استعدادهای بومی و توان داخلی” آن هم با رویکرد “عزم ملی و مدیریت جهادی” بوده است پس باید از خود و داخل کشور شروع کنیم و به داشته های خود تکیه کنیم و در شهر پرند هم برای پیشرفت و توسعه و آبادانی و احقاق این امر باید از خود شهر پرند شروع کنیم و با انتخاب و نظارت بر مدیران و مسئولان شهر، قطار توسعه شهر پرند را به حرکت در آوریم و ما منتظر ورود و اقدامات جهادی خادمان و مسئولان شهرستان رباط کریم و شهر پرند هستیم تا این امر محقق شود.

بی توجهی و یکه تازی خلاف قانون رئیس شورای شهر پرند منجر به تذکر کتبی شد + سند

انتهای پیام/

نویسنده: شیدا قهرمانی


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =

دکمه بازگشت به بالا