دستگیری خفت گیران و سارقان روستای حصار مهتر شهرستان رباط کریم توسط پلیس + فیلم و عکس

نیروی انتظامی شهرستان رباط کریم طی یک هفته خفت گیران و سارقان طلای خانمی در روستای حصار مهتر را در یک عملیات پلیسی دستگیر و تحویل دستگاه قضایی داد.

 

به گزارش نبأپرس از رباط کریم،  صبح امروز فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان رباط کریم در راستای اجرای طرح پیشگامان 4 پیشگیری از سرقت های خرد و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز، نمایشگاهی از کشفیات و پرونده های مهم خود برگزار کرد که در این میان یکی از سوژه ها به جهت سرعت عملکرد پلیس و دستگیری خفت گیران و سارقان روستای حصارمهتر رباط کریم بسیار قابل توجه بود.

خانمی را که در فیلم ملاحظه می کنید از رویداد تلخی سخن می گوید که برای خودش اتفاق افتاده است. اما حالا همان باج گیر ها و خفت گیران سر گردنه پشت سر او با دستبند و پابند ایستاده اند و از این زن تظلم خواهی می کنند.

ماوقع این حادثه تلخ را خودش با زبان شیرینش برای ما تعریف می کند اما آنچه در این صحنه بسیار جلب توجه است، دستگیری خفت گیرها در یک هفته توسط پلیس است. آن هم خفت گیرهایی که در نقطه ای نسبتا دورتر از مرکز شهر و در خلوتی معابر کم رونق روستا می خواهند زندگی را به کام مردم تلخ کنند.

گفتنی است، نیروی انتظامی به واسطه دوربین های مداربسته کار خودش را کرده و آنها را در بند تحویل داده است اما به نظر شما دستگاه قضایی چه برخوردی با این جماعت اوباش و خفت گیر خواهد کرد؟

بیشتر بخوانید:

خفت گیری تو روز روشن، دزدی خشن طلا از دستان یک زن در روستای حصارمهتر رباط کریم

تصاویری که بدست نبأپرس رسیده است نشان می دهد ظهر یک هفته گذشته چند سارق زورگیر با بهره برداری از خلوتی یکی از کوچه های روستای حصارمهتر رباط کریم، ۶ عدد النگوی طلای یک زن میانسال را قیچی و به سرقت بردند.

گفتنی است، درست است که مشکلات اقتصادی و مدیریتی و کم رنگ شدن اخلاقیات و برخی ضعف ها در دستگاه های مختلف ریشه های این حوادث هستند ولی اولاً اصلاح این امور ، از صفر تاصدش در اختیار هیچ کدام از ما نیست و ثانیاً زمان زیادی طول می کشد تا در فرض وجود عزم و برنامه برای اصلاح ، امور مذکور بسامان شوند

بنابراین خانم های محترم به هشدارها توجه کنند و از نمایش زیور آلات شان خودداری کنند زیرا سرقت چند النگو و یا کشیدن گردن بند برای سارقان بی رحم ، کار سختی نیست ولو آن که به مجروح شدن قربانی یا حتی مرگش بینجامد.

دستگیری خفت گیران و سارقان روستای حصار مهتر شهرستان رباط کریم توسط پلیس + فیلم و عکس

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + هشت =

دکمه بازگشت به بالا