دشمنان قسم خورده به دنبال کمرنگ کردن اهداف مقدس شهدا هستند/ پای صندوق رای آمدن به مثابه ریل گذاری برای پیشرفت کشوراست

استاندار تهران گفت: امروز همه دشمنان به دنبال کمرنگ کردن اهداف مقدس ۳۰۰هزار شهدای جوان و پهلوان ایران اسلامی هستند تا نقش ماندگار و اهداف مقدسی که شهدا برایشان جان دادن دیده نشود و حضور مردم در پای صندوق های رای که مثابه با بیعت با آرمانهای شهداست نادیده گرفته شود.

 

به گزارش نبأپرس از تهران، علیرضا فخاری استاندار تهران طی نشستی با ورزشکاران و پیشکسوتان ورزش کهن و ناب باستانی با اشاره به جایگاه این ورزش ناب و فاخر اظهارداشت: امروز در کنار هم نام و یاد شهدا خاصه شهید ابراهیم هادی و حاج قاسم‌سلیمانی و رشادتها و از خودگذشتگی این پهلوانان شهید یاد کنیم.

همه ما ریزخوار این خوان بزرگ یعنی ورزش عزیز و نافذ باستانی هستیم که پدران و بزرگان برای کسب ادب و معرفت در مسیر مردان بزرگ هدایت کردن ما را به این راه تا در این ورزش بزرگ و ماندگار قدم بگذاریم و مسیر طریقت بیاموزیم.

استاندار تهران با اشاره به اهمیت شناخت جایگاه ورزش باستانی در کشور و ارتقای آن با همدلی و همراهی اذعان کرد: تلاش می کنیم با کمک شما عزیزان دست در دست هم این ورزش مهم را پرورش داده و جایگاه آنرا نه در استان تهران بلکه بین الملل رشد دهیم تا این اثر فاخر برای نسل های آینده به یادگار بماند.

وی در ادامه با اشاره به ۲روز مانده به روز ۱۱اسفندماه و نقش حضور پرشور در انتخابات تصریح کرد: همانگونه که می دانید ۲روز به رای گیری باقی مانده امروز همه خناثان عالم به میدان آمده تا با کم کردن شکوه حضور مردم موقعیت سیاسی و اجتماعی ایران را در سطح بین الملل پایین بیاورند و در این مسیر از هیچ کوششی برای ترقیب و تشویق کوتاهی نمی کنند.

فخاری در ادامه به جایگاه انقلاب اسلامی و شهدای پهلوانی که جان شیرین را برای پرورش انقلاب فدا کردن اشاره کرد و عنوان کرد: امروز همه دشمنان به دنبال کمرنگ کردن اهداف مقدس ۳۰۰هزار شهدای جوان و پهلوان ایران اسلامی هستند تا نقش ماندگار و اهداف مقدسی که شهدا برایشان جان دادن دیده نشود و حضور مردم در پای صندوق های رای که مثابه با بیعت با آرمانهای شهداست نادیده گرفته شود.

وی در پایان از ورزشکاران و پیشکسوتان ورزش های باستانی ضمن دعوت برای حضوری پرشور در پای صندوق های رای، خاطرنشان کرد: همه ما یک دست و در کنار هم برای ادای یک تکلیف ملی، ارزشی، دینی و اعتقادی پای صندوق های رای حضور پیدا کنیم تا چون پهلوانان شهیدمان از عزت و استقلال و هویت ملی و دینی دفاع کنیم علی رغم همه سختی ها و دشواری ها و به همت هم مجلسی را بسازیم تا ریل گذاری صحیحی برای پیشرفت کشور و زدودن مشکلات،جریان سازی کند.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + هجده =

دکمه بازگشت به بالا