دیدار معاون وزیر خارجه قطر با علی باقری درباره برجام

معاون وزیر خارجه قطر در امور منطقه‌ای امروز شنبه از دیدار با علی باقری معاون وزیر خارجه ایران در تهران خبر داد.

به گزارش نبأپرس، محمد الخلیفی معاون وزیر خارجه قطر در امور منطقه ای امروز شنبه در صفحه توئیتر خود از دیدار با علی باقری معاون وزیر خارجه ایران در تهران خبر داد.

وی گفت که در این دیدار درباره “آخرین تحولات منطقه ای و بین المللی و بویژه تحولات مرتبط با مذاکرات بازگشت طرف ها به تعهدات خود در برجام” با باقری گفت‌وگو و تبادل نظر کرده است.

معاون سیاسی وزیر امور خارجه در این دیدار با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین گفت: کودک کشی به یک هنجار حکمرانی صهیونیست ها تبدیل شده و نشان دهنده هراس راهبردی صهیونیست‌ها نسبت آینده است.

باقری با تاکید بر این که کودک کشی در هر معیار و ملاک انسانی محکوم است، تصریح کرد: صهیونیستها به خوبی دریافته‌اند که تهدید راهبردی علیه اشغالگران در درون سرزمینهای اشغالی با محوریت نسل نوظهور است.

وی با تاکید بر این که موضوع فلسطین تاریخ انقضا ندارد و فلسطین همواره اولویت نخست جهان اسلام است، افزود: دولتهای اسلامی باید بیش از پیش به حمایت و پشتیبانی از ملت فلسطین را در عرصه‌های مختلف بپردازند.

معاون وزیر خارجه قطر نیز در این دیدار با اشاره به مشترکات دو کشور، بر روابط رو به رشد دولت قطر و جمهوری اسلامی ایران در همه ابعاد تاکید کرد.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 5 =

دکمه بازگشت به بالا