راهپیمایی مردم ایران علیه آشوب، ناامنی و حرکات هنجار شکن اخیر

مردم ولایت مدار و انقلابی ایران اسلامی امروز پس از اقامه نماز عبادی و سیاسی جمعه در سراسر کشور با برگزاری راهپیمایی به تحرکات هنجار شکنان در روزهای اخیر، با حضور گسترده و پر شور، خود بار دیگر نشان دادند همواره در خط انقلاب، رهبری و نظام اسلامی هستند.

 

به گزارش نبأپرس، به دنبال حرکت‌ها و اغتشاشاتی که روزهای اخیر صورت گرفت و هتک حرمتی که به قرآن کریم، مساجد، احکام نورانی اسلام و مقدسات ما شد، راهپیمایی اعتراض آمیز علیه این هتک حرمت پس از اقامه نماز جمعه در تهران و مراکز استان‌ها و شهرستان ها با حضور نمازگزاران و مردم همیشه ضمن اعلام انزجار از حرکات اغتشاشگرانه سودجویان طی روزهای اخیر، اهانت به مقدسات و ارزش های دینی را محکوم کردند.

نمازگزاران و مردم با در دست داشتن پوسترهایی با نوشته “ما تا آخر ایستاده‌ایم مطیع امر رهبریم”، “پلیس قانون‌مدار تشکر تشکر” و “پلیس ستون اصلی امنیت کشور است” انزجار خود را از حرکات هنجارشکنانه اخیر و اهانت برخی عوامل به ساحت مقدس قرآن کریم، پیامبر اعظم (ص)، مساجد، پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران، هتک حرمت حجاب بانوان، تخریب اموال عمومی و سلب امنیت مردم اعلام داشتند.

راهپیمایی مردم تهران در محکومیت اغتشاشات اخیر

نمازگزاران تهرانی امروز در محکومیت هتک حرمت مقدسات و اغتشاشات اخیر پس از اقامه نماز جمعه، راهپیمایی مردمی برگزار کردند. راهپیمایی مردمی نمازگزاران جمعه تهران در محکومیت اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم به آتش کشیدن مساجد و هتک حرمت نسبت به حجاب بانوان میهن اسلامی برگزار شد.

در این راهپیمایی هزاران نفر از مردم تهران با راهپیمایی از محل برگزاری نماز جمعه در دانشگاه تهران به سمت میدان انقلاب به سردادن شعار علیه ساختارشکنان پرداختند.

در این مراسم، راهپیمایی‌کنندگان با سر دادن شعارهایی چون «ملت ما بیدار است از فتنه‌گر بیزار است»، «مرگ بر منافق»، «وای اگر خامنه‌ای حکم جهادم دهد»، «مرگ بر ضد ولایت فقیه»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر انگلیس»، «مزدور آمریکایی به جنگ دین آمده» و … انزجار خود را از اغتشاشات اخیر و هتاکی به ساحت مقدسات ابراز کردند.

خروش غیرت مردم / ایرانیان یک صدا علیه هنجارشکنان به میدان آمدند

نمازگزاران در شهر کرمان و دیگر شهرهای استان کرمان امروز بعد از اقامه نماز جمعه در اعتراض‌ به حرکات هنجارشکنانه اغتشاشگران و توهین آنان به مقدسات و شهدا راهپیمایی کردند و نیز درجریان این حرکت در حمایت از ماموران انتظامی علیه هنجارشکنان به آنان گل هدیده دادند.

در این راهپیمایی که امام جمعه، استاندار، فرماندار، فرمانده انتظامی،سایر فرماندهان نیروهای نظامی و نمایندگان مردم در مجلس نیز در همراهی با آحاد مختلف مردمی حضور داشتند شعارهای «مرگ بر آمریکا، فراجا تشکر تشکر، نیروی انتظامی حماییت می کنیم، مرگ بر ضد ولایت فقیه، مرگ بر انگلیس و مرگ بر منافق » سردادند.

«نیروی انتظامی باعث امنیت است، پیروی از رهبری باعث هر عزت است، ای رهبر آزاده آماده ایم آماده، خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست، این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده، عامل اغتشاشات آمریکاست عامل این جنایت آمریکاست» از دیگر شعارهای راهپیمایان در کرمان بود.

بعد از سردادن این شعارها عده ای از شهروندان در خلال راهپیمایی با حضور در کنار ماموران انتظامی به آنان گل رز هدیه دادند و از تلاش های آنان در تامین امنیت تشکر کردند.

همچنین این افراد ضمن اینکه شعار «اهانت به قرآن رسم منافقین است فتنه و آشوبگری کار منافقین است» سر می دادند پلاکاردهایی نیز با مضمون«فتنه گر بیچاره مزدور اسراییل است، آشوبگر بی حیا سرباز اسراییل است، لبیک یا حسین(ع)، پلیس خادم ملت پلیس فدای ملت» در دست داشتند.راهپیمایان با در دست داشتن تمثال رهبری و حاج قاسم سلیمانی بندهایی از قطعنامه پایانی این راهپیمایی را با ندای الله اکبر تایید کردند.

برخی از اغتشاشگران در شهر کرمان بنری از عکس سردار سلیمانی را در بلوار جمهوری طی چندروز اخیر به آتش کشیدند که سبب جریحه دار شدن احساسات عمومی مردم بویژه در شهر زادگاه این شهید شده است.

از سویی دیگر نمازگزاران و مردم همیشه در صحنه زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان پس از اقامه نماز جمعه در راهپیمایی باشکوه خود تلاش عده‌ای اغتشاشگر هدایت‌شده توسط معاندین نظام جهت ایجاد آشوب در کشور را محکوم کردند.

انبوه نمازگزاران زاهدان امروز با سـر دادن شعـارهای “مرگ بر آمریکا“، “مرگ بر اسراییل” و “مرگ بر اختشاشگر و آشوبگر” انزجار خودشان را از اقدامات اخیر آشوبگران در شهرهای مختلف کشور اعلام و بر مجازات اخلالگران نظم و امنیت کشور تاکید کردند.

مردم سیستان و بلوچستان که طی روزهای اخیر با عدم همراهی آشوبگران هدایت‌شده توسط معاندین، راه خود را از آن‌ها جدا کرده‌اند پس از نماز جمعه انزجار خودشان را از آشوبگران و هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم و برهم‌زنندگان نظم عمومی اعلام کردند.

همچنین اعلام انزجار مردم مومن شهرستان های ورامین و پاکدشت در جنوب شرق استان تهران با برگزاری راهپیمایی که در این گردهمایی ولایتمداران تحرکات و اقدامات اغتشاشگران در روزهای اخیر را به شدت محکوم کردند.  مردم ولایت مدار و انقلابی شهرستان ورامین در پی اهانت معدودی از عناصر خود فروخته به ساحت مقدس قرآن کریم و به آتش کشیدن مساجد و هتک حرمت نسبت به حجاب بانوان میهن اسلامی، در محکومیت این حرکات مذبوحانه عصر روز گذشته از میدان امام حسین(ع) شهرستان ورامین به سمت میدان امام خمینی(ره) راهپیمایی کردند.

راهپیمایان در طول مسیر، شعارهایی از قبیل علمدار ولایت ورامین به فدایت، مرگ بر منافق، مرگ بر فتنه گر، مرگ بر آمریکا و مرگ بر آشوبگر سر دادند.

مردم ورامین بار دیگر به خیابان ها آمدند و با شعارهایی که علیه آشوبگران سر دادند صف شان را از صف آشوبگران و اغتشاشگران جدا کردند و ثابت کردند که پای این نظام و انقلاب اسلامی تا آخر می مانند و ایستاده اند.

مردم مازندران امروز پس از اقامه نماز عبادی – سیاسی جمعه با برگزاری راهپیمایی خودجوش، اقدامات آشوبگران و حرکات هنجارشکن اخیر از جمله هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن مجید و پیامبر اعظم(ص) را محکوم کردند.

تجمع صدها هزار نفری مردم مازندران به خصوص در شهرهای بزرگ همچون ساری، بابل، آمل ، قائمشهر و همچنین شهرهای غربی و شرقی استان با هدف تجدید وحدت و استحکام میثاق با آرمان ها نظام اسلامی و ولایت فقیه برگزار شد.

مردم مازندران با شعارهای “مرگ بر آمریکا، هیهات منه ظله و یا زینب(س)” پس از اقامه نماز عبادی-سیاسی جمعه به خیابان ها آمدند تا مشت محکمی بر دهان اغتشاشگران زده و به آنها یادآوری کنند که ملت ایران خشونت، اهانت و برهم زدن امنیت و زندگی مردم را نمی پذیرد و این رفتارها در قاموس ملت ایران جایی ندارد.

همچنین مردم شهر ساری با شعارهای “نیروی انتظامی حمایتت می کنیم”، “ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند” و “مرگ بر مزدور فتنه گر” حمایت خود را از نیروهای نظم و امنیت و رهبر معظم انقلاب اعلام کردند.

نمازگزاران شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد و دیگر شهرهای این استان امروز (جمعه )پس از اقامه نماز همزمان با دیگر نقاط میهنمان در محکومیت حرکات هنجارشکنانه اخیر اقدام به راهپیمایی حماسی و باشکوه کردند.

نمازگزاران جمعه در شهرهای مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد که متشکل از اقشار مختلف بودند با سردادن شعارهای ” ای بی حجاب مزدور  ننگت باد ننگت باد ” ، ای بی حجاب مزدور این آخرین پیام است ” ، ” ای دشمن پیامبر ننگت باد ننگت باد” ، آمریکا ، اسرائیل  این آخرین پیام است ” ،ای دشمن خیره سر مرگت فرا رسیده ” ، آمریکا  ، اسرائیل این اخرین پیام است  موشک های نقطه زن آماده پرتاب است ” ولایت شرف ماست امریکا دشمن ماست ؛ ” مرگ بر آشوبگر ” ، ” مرگ برمنافق ” ، فتنه جدید دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی را به شدت محکوم کردند .

در همین حال اقشار مختلف مردم اصفهان پس از اقامه نماز جمعه امروز در محکومیت حرکات هنجارشکنانه و وقایع اخیر راهپیمایی کردند و خواستار برخورد با مقصران و هنجارشکنان شدند. این راهپیمایی که از مصلای بزرگ اصفهان آغاز و در مسیر خیابان مصلا به چهارراه فرایبورگ منتهی شد با شعارهایی نظیر الله اکبر، خامنه‌ای رهبر، مرگ بر ضد ولایت فقیه، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل همراه بود.

“نیروی انتظامی تشکر تشکر” و “رییس جمهور ما تشکر تشکر” از جمله دیگر شعارهایی بود که در این راهپیمایی سر داده شد.

حاضران در این راهپیمایی برخورد با مقصران حوادث و حرکات هنجارشکنانه اخیر برخی از عوامل فریب خورده استکبار و اهانت به مقدسات را خواستار شدند و بر حفظ نظام و اقتدار حکومت تاکید کردند.

قشرهای مختلف مردم خراسان جنوبی در محکومیت حرکات هنجارشکنانه اخیر و توهین به مقدسات اسلامی بعد از نماز جمعه راهپیمایی کردند.

با تظاهرات مردمی در اعتراض به هنجارشکنی و آشوبگری همزمان با سراسر کشور امروز در شهرهای مختلف خراسان جنوبی برگزار شد و مردم در این راهپیمایی ضمن محکومیت توهین به مقدسات و حرکات هنجارشکنان، انزجار خود را نسبت به اقدامات خرابکارانه و خلاف نظم و امنیت عمومی اعلام کردند.

راهپیمایان با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر فتنه‌گر ، مرگ بر آشوب‌گر، فتنه‌گر بی حیا مرگت باد، نیروی انتظامی تشکر تشکر بار دیگر با حضور انقلابی خود بصیرت مثال‌زدنی و وحدت ایرانیان را به رخ بدخواهان انقلاب و نظام کشیدند.

در استان بوشهر هم نمازگزاران ولایت‌مدار و شهیدپرور پس از اقامه نماز جمعه با برگزاری راهپیمایی اقدامات غیر قانونی اخیر، هتک حرمت به مقدسات و تخریب اموال عمومی توسط اغتشاش‌گران را محکوم کردند. در پی ایجاد برخی اغتشاش‌ها و بی حرمتی به مقدسات و ایجاد برخی ناهنجاری‌ها نماز گزاران بوشهری پس از اقامه نماز جمعه از مصلای نماز تا میدان قدس این شهر راهپیمایی و  اعتراض خود را به این رفتارهای ناشایست، توهین آمیز و هنجارشکنانه اعلام کردند.

در این راهپیمایی که با حضور گسترده نماز گزاران برگزار شد، شرکت کنندگان با شعارهای “فرماندهی مقتدر نیروی انتظامی مجری قانون است، حمایت از فراجا حمایت از امنیت، مرگ بر آشوب گر، آشوب و نفرت بس است دشمن پی تجزیه است، مرگ بر آشوبگر، خامنه ای کوثر است دشمن او ابتر است، ملت ما بیدار است از آشوبگر بیزار است، پرچم ایران عشق ماست این خط قرمز ماست، توهین به قرآن جنایت دشمنان،  مرگ بر منافق، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا، نیروی انتظامی تشکر تشکر، سکوت هر مسلمان خیانت است به قرآن” حرکت‌های هنجارشکنانه دشمنان با هدف ایجاد فتنه در کشور را محکوم کردند.

مردم ولایی و متدین قزوین بعد از اقامه نماز جمعه، حرکات هنجارشکنانه فتنه گران را محکوم کرده و خواستار برخورد جدی دستگاه قضایی با آنها شدند.نمازگزاران و مردم مومن شهر قزوین روز جمعه در راهپیمایی باشکوه و حماسی برای محکومیت حرکات و رفتارهای هنجارشکنانه اخیر شرکت کردند.

نمازگزاران قزوینی در این راهپیمایی از مسجد النبی تا میدان آزادی شهر قزوین حضور یافته و با شعارهای “جسارت و اهانت دو حلقه دشمن است” “دین مبین اسلام دشمن اهریمن است” و “آمریکا آمریکا شیطان اکبر بود” و “چراغ آفرینش شخص پیمبر بود” از فتنه گران و اغتشاشگران اظهار تبری و بیزاری جستند.

مردم مومن و ولایتمدار شهر قزوین همچنین با شعارهای “مرگ بر فتنه گر”، “ما همه سرباز توایم خامنه‌ای، گوش به فرمان توایم خامنه‌ای” و “نیروی انتظامی، تشکر تشکر و نیروی انتظامی اقتدار اقتدار” حرکات هنجارشکنانه اخیر و اهانت معدودی از عناصر خود فروخته به ساحت مقدس قرآن کریم، به آتش کشیدن مساجد و هتک حرمت نسبت به حجاب بانوان میهن اسلامی را محکوم کردند.

مردمهرمزگان، پس از پایان خطبه‌ها و اقامه نمازجمعه در محکومیت اغتشاشگران و برهم‌زنندگان نظم و امنیت عمومی راهپیمایی کرده و حمایت خود را اصول نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام کردند. نمازگزاران و مردم ولایتمدار هرمزگان روز جمعه از محل مسجد جامع (مصلی) تا میدان انقلاب بندرعباس با سر دادن شعارهای انقلابی، خواهان برخورد جدی با منافقان و اراذل و اوباش و آشوبگران شدند.

” مرگ بر منافق” “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اغتشاش گر و آشوبگر” ، “نیروی انتظامی تشکر تشکر” از مهمترین شعارهای راهپیمایان در شهرهای هرمزگان بود.

همچنین نمازگزاران در چهارمحال و بختیاری اول مهرماه، بعد از اقامه نماز جمعه در اعتراض‌ به حرکات هنجارشکنانه اغتشاشگران و توهین آنها به مقدسات و قرآن، دست به راهپیمایی زدند و اهانت این اغتشاشگران به مقدسات را به شدت محکوم کردند. در این راهپیمایی با سردادن شعارهایی مانند “مرگ بر آمریکا، فراجا تشکر تشکر، نیروی انتظامی حمایتت می‌کنیم، مرگ بر ضد ولایت فقیه، مرگ بر انگلیس و مرگ بر منافق،ای رهبر آزاده آماده‌ایم آماده، خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست” سردادند.

 

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + 12 =

دکمه بازگشت به بالا