الهام غفوری از رسیدن یک ۱۲۰ دقیقه سینمایی با حضور همه عناصر سریال "پایتخت" در شب عید نوروز ۹۸ خبر داد.

سال‌های حضور سرمربی سابق تیم ملی در ایران با ناگفته‌هایی همراه بود که سعی داریم در این مطلب به بخشی از آن‌ها اشاره کنیم.

گروه استان‌ها ــ عصر روز گذشته یک‌دستگاه اتوبوس حامل رزمندگان غیور اسلام که پس از اتمام مأموریت مرزبانی از منطقه عازم موطن خود بودند، در جاده خاش ــ زاهدان هدف حمله انتحاری قرار گرفت.

گروه استان‌ها- آغاز عملیات اجرایی انتقال آب عمان به سه استانِ در بحران بی‌آبیِ شرق که قرار بوده بهمن‌ماه امسال اجرایی شود، فعلاً به‌ تاخیر افتاده است.

شناخت این شخصیت کامل و این بانوی بزرگوار نیازمند تأمل، مطالعه و بررسی گسترده‌ای است تا سبک زندگی صحیح را از ایشان بیاموزیم.

دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران با اشاره به پیشنهاد فراکسیون کارگری مجلس برای افزایش حداقل مزد کارگران به چهار میلیون تومان گفت: با درنظر گرفتن میزان تورم انتظار داریم دستمزد سال آینده کارگران بیش از نرخ تورم تعیین شود.

مادری ۲۷ ساله در دومین زایمان خود صاحب ۴ فرزند شد.

یکی از گروه‌های تروریستی که در خدمت سیاست‌های آمریکا فعالیت می‌کند، منافقین یا همان مجاهدین خلق هستند که اولین تحرکات خود را برای از سرگیری فعالیت‌های تروریستی آغاز کرده‌اند.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی دام گفت: در مورد گوشت قرمز علاوه بر عرضه گسترده گوشت منجمد و گوسفندی تازه، ​برنامه‌هایی برای واردات دام زنده در نظر گرفته شده که در روزهای آتی اجرا می‌شود.

نظرسنجی موسسه گالوپ نشان می‌دهد افزایش میزان آمریکایی‌هایی که برای ترک دائمی کشورشان اعلام آمادگی کرده‌اند، به یک رکورد تازه رسیده است.

سالم سلامه گفت: تصمیم انحلال مجلس قانون‌گذاری از جانب محمود عباس تصمیمی باطل و غیر مسئولانه است و هیچ وجه قانونی ندارد.

بدهی بانک‌های خصوصی به بانک مرکزی به ۸۴ هزار و ۷۴۰ میلیارد تومان رسید که این رقم معادل ۳۵.۸ درصد از کل پایه پولی است و با جمعیت ۸۰ میلیون نفری کشور، بانک مرکزی برای بقای بانک‌های خصوصی به ازای هر ایرانی یک میلیون و ۲۴ هزار تومان هزینه کرده است.

صفحه1 از2

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top