سخنرانی سید حسن نصرالله به مناسبت عید مقاومت آغاز شد

سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان در سالروز عید مقاومت و آزادسازی اعلام کرد که این روز مناسبت بزرگی است که یادآور پیروزی مقاومت است.

 

به گزارش نبأپرس، نصرالله امروز پنجشنبه در یک سخنرانی به مناسبت این روز از ایران و سوریه به دلیل حمایت از مقاومت در لبنان تشکر کرد و گفت که ما در این روز باید از همه کسانی که در این پیروزی سهیم بودند، از جانبازان و خانواده های شهدا تشکر کنیم.

نصرالله با بیان اینکه نبرد با دشمن صهیونیست ادامه دارد، گفت که هر کسی که شک دارد که نبرد با اشغالگران پایان یافته، در اشتباه است. او افزود: دشمن صهیونیست هنوز بخش‌هایی از کشور لبنان را اشغال دارد، لذا نبرد پایان نیافته است.

دبیر کل حزب الله لبنان گفت که بعد از خروج رژیم اسرائیل از جنوب لبنان در سال 2000 و پس از آن خروج از غزه، دیگر چیزی به نام «دولت بزرگ اسرائیل» وجود ندارد.

سید حسن نصرالله گفت که امروز رژیم اسرائیل پشت دیوار و آتش پنهان شده و از تحمیل شروط خود بر غزه عاجز شده است.

دبیر کل حزب الله لبنان بیان کرد که همزمان با کاهش قدرت انسانی در رژیم اسرائیل و فرار صهیونیست ها از نبرد، در محور مقاومت قدرت انسانی رو به رشد و افزایش است. وی در پاسخ به تهدید‌های نخست وزیر رژیم تل آویو گفت: این شما نیستید که تهدید به جنگ بزرگ می‌کنید، بلکه این ما هستیم که تهدید می‌کنیم.

وی تاکید کرد: جبهه داخلی اسرائیل ضعیف و شکننده است و اسرائیلی‌ها آماده فرار هستند و برای این کار تلاش میکنند و این از تحولات مهم است.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + چهارده =

دکمه بازگشت به بالا