سردار رادان: انتقام سختی از تروریست‌ها‌ می‌گیریم/ ‌پاکستان ‌‌مراقب ‌مرزهایش باشد

‌فرمانده‌کل انتظامی کشور با حضور در شهرستان راسک، به‌صورت هوایی از حوزه استحفاظی و مرزهای جنوب‌شرق کشور بازدید کرد.

 

به گزارش نبأپرس، سردار “احمدرضا رادان” فرمانده‌کل انتظامی کشور با حضور در شهرستان راسک، به‌صورت هوایی از حوزه استحفاظی و مرزهای جنوب شرق کشور بازدید کرد.

سردار رادان پس از بازدید هوایی از مرزهای جنوب شرق، به مقر انتظامی راسک که مورد حمله تروریست‌های جیش‌الظلم قرار گرفته بود، رفت و با ‌رزمندگان مقر و فرمانده انتظامی راسک دیدار و از تلاش‌های آنان برای تأمین امنیت مردم قدردانی کرد.

‌فرمانده‌کل انتظامی کشور در این بازدید گفت: شما مرزداران جانانه مقابل دشمن جنگیدید و اجازه ندادید که این مقر سقوط کند و به دست دشمن بیفتد و با ایستادگی دشمن را مجبور به فرار کردید.

سردار رادان افزود: در این حادثه شیعه و سنی، کنار هم جنگیدند و به شهادت رسیدند که باز هم برای حفظ وطن، خون شیعه و سنی کنار هم قرار گرفت.

وی ضمن قدردانی از سران قوا و علما و مردم ایران که در این حادثه اظهار ناراحتی کردند، به مردم ایران و همکاران نیروی انتظامی اطمینان داد: کنار سربازان گمنام امام زمان(عج) و نیروهای سپاه، انتقام سختی از مزدوران وطن‌فروش خواهیم گرفت.

وی تأکید کرد: از دولت پاکستان هم درخواست داریم که در قبال نگه‌داری و حراست از مرز تلاش و جدیث بیشتری به خرج دهد.

سردار رادان با بیان اینکه عزم نیرو‌های امنیتی و انتظامی برای ضربه‌زدن به گروه‌های تروریستی بیشتر شده است، افزود: علاوه بر اینکه از کشور پاکستان انتظار داریم مسئولیت بیشتری در برخورد با اشرار نشان دهد، برای خودمان این حق را قائلیم که تا هر جا که لازم باشد تروریست‌ها را تعقیب کنیم.

وی با بیان اینکه دشمن نشان داد به هیچ یک از اقوام و مذاهب رحمی ندارد، گفت: در هم آمیختن خون شیعه و سنی در این حادثه تروریستی سبب همبستگی بیشتر اقوام و مذاهب در سیستان و بلوچستان شد.

وی همچنین از نیرو‌های نظامی منطقه که از پیشروی تروریست‌ها جلوگیری کرده سبب فرار و عقب‌نشینی آن‌ها شدند قدردانی کرد.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + یازده =

دکمه بازگشت به بالا