سرلشکر سلامی: هر روز حداقل ۱۵ دستگاه تانک و چندین نفربر صهیونیستها منهدم می‌شود

فرمانده‌کل سپاه پاسداران با بیان اینکه صهیونیستها هر روز در معرض تهاجم و فرسایش فلسطینی‌ها هستند، گفت: آنها خودشان را در دسترس مجاهدان مسلمان قرار دادند تا هر روز حداقل ۱۵ دستگاه تانک و چندین نفربر منهدم شود و تعدادی از آنها به هلاکت برسند.

 

به گزارش نبأپرس، سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نخستین همایش تخصصی حرفه‌ای سراسری حسابرسی مطهر که صبح امروز (دوشنبه) در مرکز همایش‌های نورالرضا(ع) برگزار شد، با اشاره به اینکه مردم مظلوم و بی‌گناه غزه تحت بمباران‌های شدید صهیونیست‌ها هستند، افزود: صهیونیستها می‌خواهند پیروزی را با غلبه بر کودکان و نوزدان و بمباران مردم مظلوم غزه ترسیم کنند و هر روز در معرض تهاجم و فرسایش فلسطینی‌ها هستند، آنها درون غزه منتشر شدند و خودشان را در دسترس مجاهدان مسلمان قرار دادند تا هر روز حداقل 15 دستگاه تانک و چندین نفربر منهدم شود و تعدادی از آنها به هلاکت برسند.

فرمانده‌کل سپاه با بیان اینکه صهیونیستها در اخلاق شکست خوردند، در سیاست منزوی شدند و در تاکتیک احمقانه عمل کردند، یادآور شد: صهیونیستها در حال تکرار اشتباهات خود هستند و فروپاشی و زوال آنها در اشتباهات است. آنها به مقاومت مردم مظلوم و باایمان فلسطین و اشتباهات خود باختند، فلسطین باعزت شده و غزه به‌اندازه یک جهان وسعت پیدا کرده است و آمریکایی‌ها در جهان کوچک شدند و حتی در سرزمینهای خودشان جایی برای نفس کشیدن ندارند و باید در کاخ‌هایشان محبوس بمانند.

سرلشکر سلامی با تأکید بر اینکه جهان در حال تغییر و اسلام در حال گسترش است، خاطرنشان کرد: فلسطینی‌ها در نبرد پیروز خواهند شد.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =

دکمه بازگشت به بالا