اخبار سیاسی | آخرین و مهمترین اخبارسیاسی

مجلس خبرگان رهبری و شورای نگهبان طی بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت روز قدس تأکید کردند: پیروزی امت اسلام، نزدیک و وعده‌های الهی، تخلف‌ناپذیر است.  به گزارش نبأپرس، مجلس خبرگان رهبری و شورای نگهبان طی بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت روز قدس، جنایات رژیم ...

سیاسی - نبأپرس

مجلس خبرگان رهبری و شورای نگهبان طی بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت روز قدس تأکید کردند: پیروزی امت اسلام، نزدیک و وعده‌های الهی، تخلف‌ناپذیر است.

رئیس‌جمهور با اشاره به پیشرفت‌های علمی کشور گفت: این‌که در این دولت در روزهای سخت سالهای ۹۸ و ۹۹ توجه ویژه‌ای به بازسازی و نوسازی و ایجاد فضاهای آزمایشگاهی جدید شد، معنایش این است که تحول علمی حائز اهمیت ویژه‌ای بوده است.

شورای نگهبان به‌منظور ساماندهی پروسه ثبت‌نام کاندیداهای شرکت در انتخابات ریاست‌جمهوری، شرایط حداقلی داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری را به وزارت کشور ابلاغ کرد.

سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: آمار رد صلاحیت نامزدهای انتخابات شوراها قطعی نیست و در حال بررسی صلاحیت‌ها هستیم.

سخنرانی رهبر معظم انقلاب ساعت ۱۴:۳۰ روز قدس انجام خواهد شد.

رئیس ستادکل نیروهای مسلح در پیامی به‌مناسبت روز قدس تأکید کرد: انتفاضه‌ای که از سنگ به موشک رسیده، بیش از هر زمان دیگر آماده برچیدن بساط اشغالگران است.

رئیس‌جمهور گفت: به‌عنوان رئیس دولت به مردم می‌گویم که تحریم شکسته شده است و اگر همه با هم و متحد باشیم، به‌زودی تحریم‌ها برداشته می‌شود و طرف ما می‌داند که راهی جز انجام تعهدات و موافقتنامه برجام نیست.

در پی برخی اعتراض‌ها نسبت به رد صلاحیت نامزدهای شورای شهر و درخواست از رئیس مجلس برای پیگیری این مسأله، در جلسه‌ای با حضور رئیس مجلس، وزیر کشور و هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شورای شهر این موضوع بررسی شد.

برخی اخبار حاکی از آن است که احتمال ثبت‌نام علی لاریجانی در انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ بسیار کاهش یافته است.

رییس مجلس از تأیید پیشنهادات سازمان بورس توسط شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه خبر داد و گفت: مجلس حامی سهامداران خرد زیان‌دیده از سیاست‌های غلط است.

برخی اخبار حاکیست که با نزدیک شدن به روزهای ثبت‌نام انتخابات ریاست‌جمهوری سیزدهم، احتمال اجماع اصلاح‌طلبان بر روی گزینه‌ی اسحاق جهانگیری قوت گرفته است.

صفحه1 از194

مشروح اخبار

Top