سیاست ایران

شبکه قطری الجزیره در گزارشی به خطبه های امروز مقام معظم رهبری در نماز جمعه پرداخت.

نماز جمعه این هفته تهران به‌امامت مقام معظم رهبری اقامه خواهد شد.

۱۵۰۰ نفر از چهر‌ه‌های برجسته و اساتید دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور با صدور بیانیه‌ای ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های داغدیده سانحه هواپیمایی حمایت قاطعانه خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اعلام کرد که ملت ایران بعد از نماز جمعه، یاد و خاطرۀ سردار سلیمانی را گرامی خواهند داشت.

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل با صدور پیامی شهادت سردار سرافراز و بزرگ اسلام و ایران را تسلیت گفت.

دبیرکل حزب مردم‌سالاری گفت:‌ دولت در این دو ماهی که به انتخابات مانده،‌ در جهت کارهای بیشتر و معیشت بهتر تلاش کند متاسفانه ما هر چه ضربه می خوریم از دولت روحانی است.

دبیر شورای عالی امنیت ملی در جریان دیدار با خانواده جان باختگان حوادث اخیر گفت:‌ بیش از ۸۵ درصد از جانباختگان حوادث اخیر در شهرستان‌های تهران در هیچ‌یک از تجمع‌ها حضور نداشتند و به صورت مشکوک با سلاح‌های سرد و گرم غیرسازمانی کشته شده‌‌اند.

فرمانده سپاه پاسداران به مناسبت روز دانشجو به دانشگاه تربیت مدرس می رود و با موضوع نقش دانشجوی تحصیلات تکمیلی در حل مسائل کشور به سخنرانی می پردازد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه‌ای از مردم خواست تا دوشنبه ۴ آذر در اجتماع بزرگ حمایت از امنیت و اقتدار شرکت کنند.

سخنگوی دولت: یکی از اهداف طرح سهمیه‌بندی بنزین تلاش برای برقراری عدالت اجتماعی یا دست کم حرکت به این سمت بوده است.

حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی در پاسخ اظهارات روحانی گفت: به آقای رئیس‌جمهور هم توصیه می‌کنیم که ایشان هر پرونده و موردی از فردی و نهادی سراغ دارند آن را طبق قانون به دستگاه قضایی اطلاع، و همراه با مردم منتظر پاسخ قاطع دستگاه قضائی باشد.

نائب رئیس‌ مجلس شورای اسلامی گفت که روز گذشته از آقای قالیباف درباره نامزدی‌اش در انتخابات مجلس سوال کرده و آقای قالیباف گفته است که قصدی برای حضور در این انتخابات ندارد.

صفحه1 از14

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top