سیاست ایران

امام جمعه موقت تهران تاکید کرد که FATF بازوی خزانه‌داری آمریکا برای اعمال هرچه موثرتر تحریم علیه ایران و جریان مقاومت است.

اعضای مجلس خبرگان رهبری در بیانیه‌ای بر ضرورت شناسایی اصلاح ساختار اداری و مقابله با فساد و تصفیه عناصر مفسد و ناکارآمد و شناسایی و تقویت عناصر کارآمد و فعال ضروری تأکید کردند.

خطیب نماز جمعه تهران گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران و جبهه مقاومت که دنیای استکبار را در حیرت فروبرده و آنها را در حالت انفعالی قرار داده است، دستاورد عمل صالح است.

میزگرد بررسی مستند " هاشمی زنده است" با حضور عباس سلیمی‌نمین، فواد صادقی و گارگردان مستند به همت بنیاد فرهنگی روایت فتح برگزار شد.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دشمن باید این احساس را بکند که همه ارکان و قوا متحد هستند و در مسیر خدمت به مردم و رفع معضلات کشور با هدایت‌های مقام معظم رهبری عمل می‌کنند.

استانداران استان‌های خراسان رضوی، قم، یزد و فارس انتخاب شدند.

حجت الاسلام‌‌والمسلمین حاج‌علی‌اکبری، متولد ۱۳۴۳ در خانواده‌ای اصیل و مذهبی در شهرستان دماوند چشم به جهان گشود.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران با اشاره به سالروز تولد حضرت عیسی( ع) گفت: ترامپ آبروی دین مسیحیت را بُرده است.

آیت‌الله سید محمود هاشمی شاهرودی از شاگردان برجسته امام خمینی و علامه شهید سید محمدباقر صدر بود که به واسطه این ارتباط، حلقه وصل شهید صدر و امام خمینی لقب گرفت.

بعد از اقامه نماز توسط رهبر معظم انقلاب بر پیکر آیت‌الله هاشمی شاهرودی، پیکر رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در مصلی تهران تشییع شد.

رییس دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه از  آغاز تحرکات گسترده برای تخریب مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی در پی واژگونی اتوبوس واحد علوم تحقیقات خبر داد.

بهروز نعمتی از لغو جلسه علنی مجلس در روز چهارشنبه(۵دی) به‌دلیل شرکت نمایندگان در مراسم تشییع آیت‌الله هاشمی شاهرودی خبر داد.

صفحه1 از6

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top