مجلس | دولت - نبأپرس

وزیر کشور گفت: اطلس امنیتی برای همه شهر‌ها داریم و اولویت‌بندی و تدابیر ویژه‌ای دیده شده است. فضای کشورمان، انتخاباتی است و همه جناح‌ها فهرست‌های انتخاباتی خود را ارائه کردند.

رئیس‌جمهور گفت: زنان جامعه در طول ۴۱ سال بعد از انقلاب به خوبی نشان دادند که در تمام صحنه‌ها دوشادوش مردها حضور و ظهور پیدا کردند.

وزیر کشور در خصوص اجرای قانون شفافیت مالی نامزدهای انتخاباتی گفت: این قانون به تازگی ابلاغ شده و به راحتی و به صورت کامل اجرا نخواهد شد.

تبلیغات نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سرتاسر کشور از ساعت صفر بامداد امروز پنجشنبه برابر قانون آغاز شد.

رئیس‌جمهور در تماس تلفنی با استاندار گیلان دستورات مقتضی برای تسریع در روند خدمت رسانی به مردم و کاستن از مشکلات ناشی از بارش سنگین برف را صادر کرد.

سخنگوی دولت گفت: دولت تا ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ در کنار مردم است و به آینده دهه جدیدی نگاه می‌کند و در مدت باقیمانده خود به کار خود ادامه می‌دهد.

 حضور قالیباف با شعار مجلس قوی و ایران قوی می‌تواند جایگاه واقعی مجلس را با توجه به اذعان نماینده‌های این دوره که مجلس در راس امور قرار نداشت، به آن برگرداند.

عضو هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان با بیان اینکه شورای نگهبان سیاسی کاری نمی‌کند، گفت: شورای نگهبان در بررسی صلایحت‌ها فرا جناحی عمل می‌کند.

رئیس‌جمهور گفت: فکر نمی‌کنم هیچ وقت هیچ کشوری نسبت به هیچ ملتی دارو را تحریم کرده باشد، آمریکایی‌ها دروغ می‌گویند که دارو را تحریم نکرده‌اند.

رئیس جمهور در دیدار با هماهنگ‌کننده عالی سیاست‌خارجی اتحادیه اروپا از عدم اجرای کامل تعهدات طرف‌های برجام انتقاد کرد. بورل نیز ابراز تاسف کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه اروپایی‌ها قصد دارند با فعال‌سازی "مکانیزم ماشه"، از برنامه‌های صلح‌آمیز ایران سوء‌استفاده کرده و به نوعی باج‌خواهی کنند، گفت: در این شرایط دستگاه دیپلماسی کشور باید فعالانه و هوشیارانه‌تر عمل کند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس از آغاز دور جدید بازدید اعضای این کمیسیون از تأسیسات هسته‌ای از اوایل اسفند خبر داد.

صفحه1 از69

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top