جهانگیری: دولت می‌تواند شرایط بهتری در حوزه اقتصاد و سیاست ایجاد کند+فیلم

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: دولت می‌تواند با برنامه‌ریزی‌هایی که امسال انجام می‌دهد، شرایط بهتری نسبت به امروز را هم برای اقتصاد و هم برای سیاست داخلی و خارجی رقم بزند.

به گزارش نبأپرس ، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت درباره اینکه در ایام انتخابات مجلس شورای اسلامی هستیم و حدود 2سال دیگر انتخابات 1400 ریاست جمهوری را پیش رو‌ داریم؛ افکار عمومی معتقد است به دلیل عملکرد ضعیف دولت در موضوع اقتصادی و معیشت مردم، اصلاح‌طلبان در انتخابات آینده مقبولیتی نخواهند داشت و احتمال شکست این جریان سیاسی در انتخابات زیاد است، تحلیل شما در این باره چیست؟ تصریح کرد: هر موضوعی را باید با توجه به شرایطی که در آن هستیم بررسی کنیم، گاهی برخی مسائل طوری تحلیل می‌شود که گویا ما در شرایط عادی قرار داریم و در همان فضا آن را تحلیل می‌کنند، مثلاً من در برخی سخنانم در سال‌های 95 و 96 گفته‌ام که "تورم را تک‌رقمی کردیم و اقتصاد را راه می‌اندازیم."، ما گفتیم این کارها را انجام دادیم، حالا اگر کسی تردیدی دارد دلیل بیاورد.

 وی افزود: بعداً شرایط دیگری برای کشور رقم خورد که به‌دلیل حساسیت دشمن نمی‌توانیم آن را خیلی باز کنیم تا بگوییم چطور در وضعیت ثبات اقتصادی، تلاطمی ایجاد شد.

جهانگیری با بیان اینکه اقدامات دولت خوب بوده و قابل دفاع است، گفت: حامیان دولت نباید برای اینکه در جایی یک مشکلی می‌بینند نقش خود را نسبت به کاری که انجام دادند کم‌تأثیر بدانند.

معاون اول رئیس جمهور تصریح کرد: دولت می‌تواند با برنامه‌ریزی‌هایی که امسال انجام می‌دهد، شرایط بهتری نسبت به امروز را هم برای اقتصاد و هم برای سیاست داخلی و خارجی رقم بزند.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top