روحانی: تشکر عملی از کادر درمانی رعایت پروتکل‌هاست/ کادر درمان تشویق می‌شوند

رئیس جمهور گفت: از مردم می‌خواهم که از کادر درمانی در عمل تشکر کنیم و حداقلِ این تشکر، استفاده از ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی است.


به گزارش خبرگزاری نبأپرس ، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور صبح امروز در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا طی سخنانی ضمن تشکر از کادر درمانی اظهار داشت: کادر درمانی در طول حدود 8 ماه که درگیر با این بیماری هستیم، تلاش بسیاری زیاد و فداکارانه‌ای انجام دادند و از آنان قدردانی و تشکر می‌کنیم. البته نحوه فعالیت همه‌ی کادر درمانی خوب بوده ولی برخی بهتر عمل کردند و امروز قرار شد وزارت بهداشت آن‌هایی که نمره عالی داشتند را گزارش دهد تا مورد تشویق قرار بگیرند و می‌گوییم که همه کادر درمانی ما در سراسر کشور فداکاری می‌کنند.
وی افزود: از مردم می‌خواهم که از کادر درمانی در عمل تشکر کنیم و حداقلِ این تشکر، استفاده از ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی است.

رئیس‌جمهور بیان کرد:‌ گروه دومی که می‌خواهم از آن‌ها تشکر کنم این است که در پنج‌شنبه گذشته، افتتاح‌های ما در زمینه تولید واکسن و مواد اولیه مورد نیاز دارو بوده که شرکت‌های دانش‌بنیان این مهم را انجام دادند و وزارت بهداشت و معاونت علمی و فناوری علمی و این شرکت‌ها تلاش کردند تا به این نتیجه رسیده‌اند. گزارش دادند که یک واکسنی بوده که 30 سال دنبال آن بودیم و در 3 سال اخیر با روش و تلاش جدید به آن رسیدیم و این مهم است. از شرکت‌های دانش بنیان و محققان علمی برای دست‌یابی به واکسن و کسانی که برای ساخت تجهیزات درمانی تلاش می‌کنند، تشکر می‌کنیم که کار بزرگی را در این مدت انجام دادند و ما را را در بسیاری از موارد بی‌نیازِ از واردات کردند. / تسنیم

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

Top