سلطانی‌فر: اجرای مصوبه مجلس درباره واگذاری سرخآبی‌ها مشکل ایجاد خواهد‌ کرد

وزیر ورزش گفت: اگر بخواهیم سرخآبی‌ها را واگذار کنیم باید مصوبه دولت را اجرا کنیم، چرا که اجرای مصوبه مجلس در این باره مشکل ایجاد خواهد کرد.

به گزارش گروه پارلمانی نبأپرس ، مسعود سلطانی‌فر در گفت‌وگویی در مورد روند خصوصی‌سازی باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس،اظهار داشت: واگذاری این دو باشگاه هر یک روزی که زودتر انجام شود، به نفع ورزش کشور، دولت و فوتبال خواهد بود.

وی  افزود: بنده به عنوان مسئول این موضوع در دولت با تمام توان فشار می‌آورم تا واگذاری باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال با کمک دستگاه‌های مربوطه انجام شود.

وزیر ورزش و جوانان ، تصریح کرد: دولت هم صد‌درصد موافق خصوصی‌سازی این دو باشگاه است و من هم هزار درصد موافق این امر هستم و سایر مسئولان در دستگاه‌های مربوطه نیز دو هزار درصد موافق واگذاری پرسپولیس و استقلال هستند.

سلطانی فر تاکید کرد: اگر بخواهیم باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال را واگذار کنیم باید مصوبه دولت را در این رابطه اجرا کنیم، چرا که اجرای مصوبه مجلس شورای اسلامی در این مورد مشکل ایجاد خواهد کرد.

وزیر ورزش و جوانان در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت،  یادآور شد: البته ما با همکاری کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 مجلس تلاش می‌کنیم تا مشکلات این بخش را از طریق تعامل برطرف کنیم.

انتهای پیام/

 
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top