واکنش رئیس دفتر روحانی به درخواست‌ موسویان برای استعفای رئیس‌جمهور

 رئیس دفتر رئیس‌جمهور در واکنش به اظهارات اخیر موسویان که خواستار استعفای روحانی شده بود گفت: آقای موسویان که ایران نیست چنین اظهاراتی را می‌کنند!

به گزارش نبأپرس ، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهور در خصوص اظهارات اخیر سیدحسین موسویان مبنی بر استعفای حسن روحانی و برگزاری انتخابات زودهنگام گفت: اظهارات ایشان به هیچ وجه ارتباطی با دولت ندارد، آقای موسویان یک شخص است نه جریان.

وی افزود: برخی مصاحبه‌های وی خوب بوده و برخی هم مناسب نبوده است؛ این مصاحبه اخیرش هم بسیار بد بوده و نمی‌دانم ایشان بر اساس چه مبنایی این حرف را زده است؟ آقای موسویان که ایران نیست چنین اظهاراتی را می‌کنند! آن کسانی هم که در ایران زندگی می‌کنند و شرایط را می‌دانند چنین حرفی نمی‌زنند و مطمئنا صحبت ایشان هیچ ارتباطی با دولت ندارد.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور با بیان اینکه مردم 24 میلیون رای به آقای دکتر روحانی رای دادند و در این یک سالی هم که از عمر دولت دوزادهم می‌گذرد همواره پشتیبان دولت بوده‌اند، تصریح کرد: آقای رئیس‌جمهور متعهد به مردم است پای حل مشکلات تا آخر ایستاده، این دولت،‌دولت روزهای خوب و خوش نیست و به همین دلیل زمانی که بر سرکار آمد بدترین شرایط را داشتیم اما بسیاری از مشکلات را همان مقطع حل کرد.

واعظی خاطرنشان کرد: دولت دوازدهم دولت روزهای سخت است، پای مشکلات مردم می‌ایستد و همراه مردم است و با کمک مردم همه مسائل حل خواهد شد.

به گزارش نبأ ، سید حسین موسویان از نزدیکان سابق روحانی در رابطه با وضعیت کشور به خصوص اوضاع اقتصادی گفته بود: بزرگان نظام باید قبل از هرچیز دراین مورد چاره‌اندیشی کنند؛ حتی به قیمت یک خانه‌تکانی اساسی در دولت یا حتی استعفای دولت فعلی و برگزاری انتخابات زودرس، زیرا استمرار وضع فعلی تا 2 سال دیگر، ممکن است موجب لطمات غیرقابل جبران شود.

سید حسین موسویان عضو پیشین تیم مذاکرات هسته‌ای  در آغاز دهۀ 80 و در دوران مسئولیت حسن روحانی بود.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top