۹ نماینده اصولگرای مجلس دهم توسط هیات اجرایی ردصلاحیت شدند

ظاهرا ۲۴۸ نفر نسبت به نام‌نویسی مجدد برای انتخابات مجلس یازدهم اقدام کرده‌اند. حال آنکه از همین تعداد نیز ۱۲ نفر در مرحله نخست بررسی صلاحیت‌ها توسط هیات‌های اجرایی زیرنظر وزارت کشور ردصلاحیت شده‌اند.

روزنامه نبأپرس در گزارشی در باره عدم ثبت نام عده ای از نمایندگان فعلی برای دوره بعدی مجلس نوشت:ظاهرا ۲۴۸ نفر نسبت به نام‌نویسی مجدد برای انتخابات مجلس یازدهم اقدام کرده‌اند. حال آنکه از همین تعداد نیز ۱۲ نفر در مرحله نخست بررسی صلاحیت‌ها توسط هیات‌های اجرایی زیرنظر وزارت کشور ردصلاحیت شده‌اند.

۱۲ نماینده‌ای که بنابر شنیده‌های «اعتماد» ۹ نفرشان از میان اصولگرایان فعلی پارلمان هستند و ۳ نفر نیز از جمع «امیدی‌ها.» در این میان و در شرایطی که دست‌کم در منابع خبری رسمی، اشاره‌ای به اسامی آن ۹ نماینده اصولگرا نشده، اسامی۳ اصلاح‌طلبی که ازقضا همگی ازجمله نمایندگان استان فارس نیز هستند، رسانه‌ای شده است، چنان‌که بهرام پارسایی و علی اکبری، نمایندگان شیراز و مسعود گودرزی، نماینده ممسنی ازجمله دیگر حوزه‌های انتخابیه استان فارس، این ۳ نماینده اصلاح‌طلب ردصلاحیت شده هستند.

در این میان اما بودند نمایندگانی که در مهلت نام‌نویسی، اقدام کردند و چند روز بعد منصرف شدند. حشمت‌الله فلاحت‌پیشه نماینده اسلام آبادغرب، محمد قمی، نماینده اصلاح‌طلب پاکدشت و نجفی خوشرودی.

 

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

Top