شعبه اداره بیمه سلامت در شهر پرند افتتاح شد+عکس

همزمان با هفته بیمه سلامت شعبه اداره بیمه سلامت شهر پرند با حضور مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح شد.

به گزارش نبأپرس از پرند، همزمان با هفته بیمه سلامت با حضور حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل کاظمی امام جمعه پرند، امید احمدی فرماندار شهرستان رباط کریم، آرش صیادی مدیر عامل شرکت عمران پرند، محمد غلام نژاد مدیر کل بیمه سلامت استان تهران و مهدی مجیدی عضو هیئت مدیره و دیگر مدیران شرکت عمران پرند، اولین شعبه اداره بیمه سلامت با همکاری شرکت عمران در ساختمان اداری بوستان مشاهیر پرند افتتاح شد.

شعبه اداره بیمه سلامت در شهر پرند افتتاح شد+عکس

آرش صیادی مدیرعامل شرکت عمران شهر پرند در ابتدای مراسم ضمن خیرمقدم اظهار کرد: شرکت عمران پرند برای استقرار دفتر ثبت اسناد و املاک و ثبت احوال نیز در این سایت اداری آمادگی همکاری را دارد.

شعبه اداره بیمه سلامت در شهر پرند افتتاح شد+عکس

ساکنان ۲۶۰ محله کم‌برخوردار استان تهران بیمه رایگان سلامت شدند

مدیرکل بیمه سلامت استان تهران با اشاره به شناسایی ۲۶۰ منطقه کم برخوردار در این استان، گفت: ساکنان این مناطق زیرپوشش بیمه رایگان سلامت قرار گرفتند.

محمد غلام نژاد روز چهارشنبه در آیین افتتاح شعبه بیمه سلامت در شهر پرند با اشاره به توجه ویژه مقام معظم رهبری و دولت سیزدهم به قشر آسیب‌پذیر و محله‌های کم برخوردار در حاشیه شهرها، اظهار امیدواری کرد با برقراری بیمه رایگان بخشی از مشکلات ساکنان محله های کم برخوردار برطرف شود.

وی به اهمیت افتتاح مرکز بیمه سلامت در شهر پرند اشاره و خاطرنشان کرد: یکی از اقدامات مهم برای رفاه حال مردم پرند افتتاح شعبه بیمه سلامت بود که امیدوارم انجام آن سبب شود تا خدمات درمانی را هر چه آسانتر در اختیار مردم قرار دهیم.

مدیرکل بیمه سلامت استان تهران افزود: در دولت سیزدهم در حوزه سلامت سرمایه گذاری های خوبی انجام شده است در همین راستا پنج دهک اول جامعه بیمه رایگان سلامت هستند و از آن استفاده می کنند.

این مسئول اظهار داشت: سلامت یکی از مقوله های مهم و اولویت دار در دولت سیزدهم بوده و در این حوزه سرمایه گذاری خوبی انجام شده است.

وی یادآور شد: اصل مهم برای همه ما، کاهش هزینه های درمان و دسترسی راحت تر مردم به خدمات درمانی است.

براساس اعلام مسئولان شهرستان رباط کریم، هم اکنون ۲ هزار و ۳۱۴ بیمار خاص و سخت درمان در این شهرستان زیر پوشش بیمه سلامت قرار دارند که تمام هزینه‌های درمانی آنها پرداخت می‌شود.

شعبه اداره بیمه سلامت در شهر پرند افتتاح شد+عکس

۲ هزار و ۳۱۴ بیمار خاص رباط کریمی زیرپوشش بیمه سلامت هستند

فرماندار رباط کریم با بیان ارائه خدمات جدید درمانی در دولت سیزدهم برای کاهش پرداخت از جیب مردم، گفت: هم اینک ۲ هزار و ۳۱۴ بیمار خاص و سخت درمان در این شهرستان زیرپوشش بیمه سلامت قرار دارند که تمام هزینه‌های درمانی آنها پرداخت می‌شود.

امید احمدی روز چهارشنبه در آیین افتتاح شعبه بیمه سلامت شهر پرند، اظهار داشت: یکی از اهداف مهم دولت سیزدهم برقراری عدالت اجتماعی در همه زمینه ها و بهره‌مندی عموم مردم از خدمات دولت و به نوعی توزیع عادلانه امکانات بوده است که در این میان خدمات بهداشتی و درمانی به خاطر تاثیرگذاری که بر سلامت جامعه دارد از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی افزود: در راستای برقراری عدالت اجتماعی و با توجه به افزایش جمعیت شهر پرند می طلبد تا خدمات در همه حوزه ها در آن مستقر شود و همه تلاش خود را به کار می گیریم تا با ارتقای زیرساخت ها این قابلیت ها را به شهر اضافه کنیم.

احمدی با اشاره به نشان دار شدن بیماران خاص و سخت درمان (صعب العلاج) در سامانه بیمه سلامت تاکید کرد: در همین راستا ۲ هزار و ۳۱۴ نفر از این بیمار ان در شهرستان رباط کریم تحت پوشش بیمه قرار گرفته اند که با این اقدام شاهد کاهش قابل توجه و در برخی موارد هزینه های درمان این بیماران به صفر رسیده است.

فرماندار رباط کریم ادامه داد: در بحث رایگان شدن بیمه دهک های یک تا پنج، کاهش پرداخت حق بیمه دهک های ۶ تا ۹ را داشتیم و همچنین خدمات بستری و سرپایی برای سه دهک اول در بیمارستان های دولتی ۱۰۰ درصد رایگان است.

این مسئول خاطرنشان کرد: ارائه انواع خدمات از جمله پوشش هزینه های درمان ناباوری و خدمات توانبخشی و اجرای طرح سلامت خانواده از دیگر اقدامات سازمان بیمه سلامت بوده که در شهرستان رباط کریم با نگاه پیشگیرانه صورت می گیرد و به شهروندان ارائه می شود.

احمدی مجموع بیمه‌ شدگان سلامت در شهرستان رباط‌کریم را ۹۴ هزار و ۶۰۰ نفر اعلام کرد وگفت: مجموع ۹۵ موسسه درمانی با بیمه‌ سلامت شهرستان طرف قرارداد هستند و مردم جهت‌ استفاد از این خدمات رایگان در طرح تحول نظام بهداشتی از این طرح استفاده می‌کنند.

 

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 8 =

دکمه بازگشت به بالا