شهرداری پرند طی یک ماه بیش از ۹۰۰۰ پروانه ساخت پروژه نهضت ملی مسکن را صادر کرد

سرپرست شهرداری پرند گفت: در راستای اهداف دولت سیزدهم برای تأمین مسکن با اجرای طرح نهضت ملی مسکن در کشور، بیش از  ۹۰۰۰ پروانه واحد مسکونی طرح ملی مسکن در فاز ۷ پرند طی یک ماه اخیر صادر شد.

 

به گزارش نبأپرس از پرند؛ مجتبی مرادی سرپرست شهرداری پرند با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران بیان داشت: شهرداری و شورای اسلامی شهر پرند برای پیشبرد امور طرح نهضت ملی مسکن، تمام توان خود را به‌کار گرفته‌ است.

وی افزود: تسریع و رفع موانع اداری برای احداث واحد‌های مسکونی نهضت ملی با هدف تحقق تأمین مسکن برای مردم عزیز، با جدیت در دستور کار شهرداری پرند قرار دارد و از همین رو یک کارگروه ویژه در شهرداری بدین منظور، تشکیل شده است.

سرپرست شهرداری پرند با اشاره به مدیریت زمان در صدور پروانه ساخت واحدهای مسکونی و مسکن ملی پرند بیان کرد: فرایند مذکور از زمان تشکیل پرونده، نزدیک به ۴ ماه به طول می‌انجامد که با تدابیر در‌نظر‌گرفته‌شده، برای پروژه نهضت ملی مسکن پرند به نصف روز تقلیل یافته و نهایتاً پس از ۲ روز از تکمیل مدارک، پروانه ساختمان صادر می‌شود.

مرادی تصریح کرد: این پیشرفت مهم طی یک ماه اخیر، حاصل همکاری و مساعدت شهرداری و شورای اسلامی شهر پرند برای پیشبرد اهداف پروژه نهضت مسکن ملی و تلاش همکارانمان در معاونت شهرسازی شهرداری بوده که در نوع خود بی‌سابقه است.

سرپرست شهرداری پرند در پایان خاطرنشان کرد: سعی داریم تا این روند را برای تمامی موارد و سایر ساخت‌و‌ساز‌ها در کلیه فازها لحاظ کنیم و در کوتاه‌ترین زمان ممکن پروانه‌های ساختمانی را صادر نماییم.

شهرداری پرند طی یک ماه بیش از ۹۰۰۰ پروانه ساخت پروژه نهضت ملی مسکن را صادر کرد

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 10 =

دکمه بازگشت به بالا