شهردار پرند: سامانه شفافیت معاملاتِ شهرداری پرند راه اندازی شد

شهردار پرند گفت: سامانه شفافیت معاملاتِ شهرداری پرند راه اندازی شد و با راه اندازی این سامانه کلیه معاملات شهرداری به صورت الکترونیک در دسترس عموم قرار می گیرد.

به گزارش نبأپرس از پرند، حمیدرضا اله یاری با اعلام این خبر گفت: شفافیت و ارائه خدمات هوشمند از مهمترین وعده های بنده به شهروندان عزیز پرند بود که امروز با توسعه زیرساخت ها از جمله فیبر نوری، امکان تحقق این مطالبه برای اولین بار در شهرداری پرند فراهم گردید.

شهردار پرند با اشاره به جزئیات و قابلیت های این سامانه، گفت: از این پس کلیه معاملات شهرداری اعم از استعلام بهاء ، مناقصه ها و مزایده های شهرداری در این سامانه قابل مشاهده است و علاقه مندان می توانند مطابق قوانین و ضوابط، بدون مراجعه حضوری در معاملات شهرداری شرکت نموده و از نتایج آن نیز مطلع شوند.

اله یاری در ادامه افزود: این سامانه با دو هدف شفافیت معاملات و همچنین سهولت شرکت در معاملات بدون مراجعه فیزیکی به ساختمان شهرداری و در راستای توسعه خدمات الکترونیک راه اندازی شده است.

گفتنی است؛ علاقه مندان و واجدین شرایط جهت اطلاع و شرکت در مناقصه ها و مزایده های شهرداری پرند، می توانند به سایت سامانه تدارکات الکترونیک دولت (ستاد ایران) به نشانی www.setadiran.ir مراجعه نمایند.

انتهای پیام/

 


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا