شهردار پرند میزبان مدیران شرکت عمران / تعامل و هم افزایی برای خدمت رسانی مطلوب به شهروندان

مدیر عامل و اعضای هیات مدیره شرکت عمران پرند پیش از ظهر امروز سه شنبه با حضور در دفتر شهردار پرند با حمیدرضا اله یاری و معاونین ایشان دیدار و گفتگو کردند.

 

به گزارش نبأپرس از پرند؛ در ابتدای این جلسه حمیدرضا اله یاری ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت علی(ع) و خیر مقدم به آرش صیادی مدیر عامل شرکت عمران و اعضای هیات مدیره این شرکت، ابراز امیدواری کرد در سال جدید با تعامل و هم افزایی بیشتر میان شهرداری و شرکت عمران، بیش از گذشته شاهد توسعه همه جانبه و خدمات رسانی به شهروندان گرامی پرند باشیم.

شهردار پرند میزبان مدیران شرکت عمران

اله یاری در این نشست صمیمانه اظهار کرد: رویکرد شهرداری و شورای اسلامی شهر پرند طی هجده ماه اخیر تعامل، همکاری و هم افزایی با شرکت عمران بوده است چرا که اگر تعامل مناسبی بین این دو مجموعه وجود نداشته باشد، مطمئنا به روند توسعه ای شهر آسیب جدی وارد شده و دود آن به چشم مردم عزیز پرند خواهد رفت.

شهردار پرند تصریح کرد: مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر، همواره آماده همکاری و تعامل با شرکت عمران بوده و حسن نیت خود را با تحویل فاز ۳ که پس از ۱۰ سال اتفاق افتاد، نشان داده است و امیدواریم که این روند بیش از پیش تقویت شود.

آرش صیادی مدیر عامل شرکت عمران پرند نیز در این جلسه ضمن تسلیت سالروز شهادت حضرت علی(ع) برای حمیدرضا اله یاری شهردار پرند و همکاران ایشان در سال جدید آرزوی موفقیت نمود و بر توسعه همکاری و تعامل بین شرکت عمران و شهرداری تاکید کرد.

گفتنی است در ادامه، پیرامون مباحث مختلف شهری، تعامل و هم افزایی بیشتر بین شهرداری و شرکت عمران، اجرای پروژه های مشترک، واگذاری مدیریت فاز ۴ به شهرداری و … گفتگو و تبادل نظر صورت گرفت و مقرر شد در جلسات تخصصی بررسی های لازم جهت پیشبرد امور به انجام برسد.

بازدید شهردار پرند از روند احداث فاز ۷

بازدید شهردار پرند از روند احداث فاز ۷

حمیدرضا اله یاری شهردار پرند به همراه معاون شهرسازی و کارشناسان شهرداری از روند احداث نهضت ملی مسکن در اراضی ۴۴۵ هکتاری فاز ۷ بازدید به عمل آورد.

اله یاری در جریان این بازدید ضمن بررسی روند احداث پروژه های مسکونی بر تعامل و همکاری با شرکت عمران در پروژه نهضت ملی مسکن و تسریع در روند اداری پروژه ها تاکید نمود.

انتهای پیام/


لینک خبر:یک نظر

  1. با سلام و ادب و احترام
    املاک ها و بنگاهها مسکن در شهر پرند از فروردین ۱۴۰۲ و مقارن با ماه مبارک رمضان اجاره مسکن را به طرز نامطلوبی و ناشایستی افزایش داده اند و نظارت و بازرسی بر آنها نیست و بسیار بی رحمانه و گستاخانه مستاجر های ضعیف و فقیر اما حلال و پاک دست و شیعه را اذیت می کنند.کرایه های خودرو درون شهری پرند از فروردین ۱۴۰۲ افزایش تا ۵۰ درصد داشته است لطفا به ای رضایت خدا بر موارد مسکن و کرایه خودروها کنترل و نظارت داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 2 =

دکمه بازگشت به بالا