شکایت از توئیتر به دلیل عدم پرداخت اجاره / احتمال ورشکستگی شرکت جدید ماسک

شرکت آمریکایی توییتر که اخیراً توسط ایلان ماسک خریداری شده است، متهم به پرداخت نکردن اجاره بهای یکی از دفاتر این رسانه اجتماعی در کالیفرنیا شد.

به گزارش نبأپرس به نقل از راشاتودی، شرکت آمریکایی توییتر در شکایتی که روز پایانی ماه دسامبر در دادگاه عالی سانفرانسیسکو ثبت شد، متهم به پرداخت نکردن اجاره بهای یکی از دفاتر این رسانه اجتماعی در کالیفرنیا شد.

این شکایت که توسط شرکت املاک کلمبیا ریت REIT – 650 کالیفرنیا ثبت شده است، از دادگاه می‌خواهد که توییتر را مجبور کند که 136250 دلار اجاره بهای پرداخت نشده، به اضافه بهره، همراه با هزینه‌های وکیل را بپردازد.
این صاحبخانه همچنین ادعا می‌کند که در تاریخ 16 دسامبر به غول رسانه‌های اجتماعی یعنی توییتر اطلاع داده شد که به دلیل عدم پرداخت اجاره طبقه 30 ساختمان هارتفورد، واقع در منطقه مالی سانفرانسیسکو، طی 5 روز اعلام نکول خواهد کرد، مگر اینکه اجاره بها پرداخت شود.

در ماه دسامبر، گزارش‌هایی منتشر شد مبنی بر اینکه توییتر، که توسط ایلان ماسک به مبلغ 44 میلیارد دلار خریداری شده است، طی هفته‌ها اجاره بهای دفتر مرکزی خود یا سایر دفاتر جهانی خود را پرداخت نکرده است.

این شرکت همچنین به دلیل امتناع از پرداخت هزینه پروازهای چارتر مورد شکایت قرار گرفته است. گروه خدمات جت خصوصی در دادگاه ناحیه نیوهمپشایر شکایت کرده است که توئیتر از پرداخت 197725 دلار برای دو پرواز چارتر در ماه اکتبر خودداری کرده است.

در ماه نوامبر، ایلان ماسک اعلام کرد که ورشکستگی برای این غول رسانه های اجتماعی در صورتی که شروع به تولید پول نقد بیشتر نکند، یک احتمال است.

گفته می شود که این اظهارات در اولین سخنرانی ماسک خطاب به کارمندان توییتر صورت گرفته است.

این میلیاردر معروف به منظور کاهش هزینه‌های توییتر نیمی از کارکنان خود را اخراج کرد و اکثر مدیران ارشد را کنار گذاشت و به کارمندان باقی‌مانده دستور داد از خانه کار نکنند.

در مجموع، گزارش شده است که سه چهارم از کارمندان این شرکت به دلیل مرخصی اجباری، اخراج یا استعفا این شرکت را ترک کرده اند.

این در حالی است که توییتر قصد دارد در اواسط ماه ژانویه مبلمان اداری و تجهیزات گران قیمت آبدارخانه‌های خود را به حراج بگذارد.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا