شکست علیرضا دبیر بر روی تشک اخلاق!

به تعبیر خیلی ها بد اخلاقی های کلامی که در مجمع فدراسیون کشتی رخ داد، بدترین اتفاقی بود که می توانست برای علیرضا دبیر در دوران مدیریتش در پهنه ورزش رخ داده و به تعبیری آن روی سکه او را نیز نمایان سازد. آن روی سکه ای که می تواند محبوبیت او را به زیر سئوال ببرد و علیرضا دبیر بر روی تشک اخلاق شکست خورد.

به گزارش نبأپرس، محمد رضا نصرالله زاده در یادداشتی به حواشی مجمع عمومی فدراسیون کشتی می پردازد،

می گویند: گاهی برای آنکه صدایمان شنیده شود، باید قدمان را کوتاه کنیم، نه صدایمان را بلند! دعوا و خشونت کلامی در هر شکل و شمایل آن مذموم و پسندیده نبوده و نیست. پدیده ای نا پسند که می تواند تبعات بسیاری از جمله بی اعتمادی را با خود به همراه بیآورد.

متاسفانه هر آنچه که، در مجمع عمومی فدراسیون کشتی اتفاق افتاد و فیلم هایی که بهر شکلی از آن بظاهر مجمع بیرون آمد، جای هیچ توجیه و دفاعی ندارد. ادبیات علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی را در آن مجمع هیچ کس نمی پسندد و هیچ کس هم نیست که بخاطر چنان ادبیاتی که بظاهر برای دفاع از کشتی از زبان مدعی این موضوع برآمده است، راوی آن را تحسین کند. به تعبیر خیلی ها بد اخلاقی های کلامی که در مجمع فدراسیون کشتی رخ داد، بدترین اتفاقی بود که می توانست برای علیرضا دبیر در دوران مدیریتش در پهنه ورزش رخ داده و به تعبیری آن روی سکه او را نیز نمایان سازد. آن روی سکه ای که می تواند محبوبیت او را به زیر سئوال ببرد.

ادبیات سخیف و گزنده، زبان بدن نامتعادل و ناپسند، مکالمه تلفنی در اوج عصبانیت و ….. همان چیزی بود که می توانست نگاهها را نسبت به علیرضا دبیر تغییر دهد. اتفاقی که متاسفانه افتاد و اظهاراتی که بعد از آن واقعه صورت گرفت که جملگی بر مقصر بودن سکاندار کشتی گواه دادند.

شاید بعد از آنچه در خصوص تخصیص بودجه از سوی وزارت ورزش و جوانان برای فدراسیون کشتی اتفاق افتاده بود و تعیین محمد پولادگر بعنوان رئیس مجمع، می شد چنین اتفاقاتی را هم پیش بینی کرد. اتفاقاتی که همگی بر علیه رئیس فدراسیون کشتی رقم خورد و خیلی از واقعیت ها را نیز بر ملا ساخت.

به اعتقاد خیلی ها، هنوز هیچ اتفاقی از سوی وزارت ورزش و جوانان نیفتاده است. اگر از بیانیه مدیر کل حراست وزارت بگذریم، هنوز وزیر ورزش و جوانان در خصوص هر آنچه که در مجمع عمومی فدراسیون کشتی برای معاون قهرمانی اش اتفاق افتاده است، موضعی مشخص نگرفته و نسبت به آن واکنشی نشان نداده است. و این شاید به صواب نزدیک نباشد و قدرت برخورد وزارت ورزش و جوانان را در اتفاقات مشابه این چنینی به زیر سوال ببرد، که قطعا هم دیر یا زود از آن سوء استفاده هایی خواهد شد!

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا