صدرنشینی مقتدرانه کشتی‌گیران فرنگی کار شهرداری پرند در کرمان

کشتی‌گیران فرنگی کار پرندی امروز یکشنبه با پیروزی مقتدرانه مقابل تیم خراسان جنوبی، استان اراک و گل گهر سیرجان کرمان، صدرنشین گروه خود شدند.

به گزارش نبأپرس از پرند، کشتی‌گیران پرندی امروز یکشنبه با پیروزی مقتدرانه مقابل تیم خراسان جنوبی، استان اراک و گل گهر سیرجان کرمان، صدرنشین گروه خود شدند و با پیروزی های مستمر خود در دور رفت ( اراک) و برگشت (سیرجان) این مسابقات با اقتدار به هشت تیم برتر کشتی فرنگی ایران پیوستند
کشتی‌گیران شهرداری پرند با پیروزی مقتدرانه مقابل تیم خراسان جنوبی، استان ارک و گل گهر سیرجان کرمان، صدرنشین گروه خود شدند و به هشت تیم برتر کشتی فرنگی ایران پیوستند و پیروزی ارزشمند خود را به شهید «عیسی رضایی» از شهدای مدافع حرم پرند، تقدیم کردند. رضا شاهرخی از تیم پرند به عنوان فنی ترین و رضا فولادوند به عنوان بهترین مربی کشتی از پرند معرفی شدند.

سعید شاهرخی از تیم پرند به عنوان فنی ترین کشتی گیر فرنگی و رضا فولادوند مربی تیم پرند به عنوان برترین مربی این دور از مسابقات شناخته شدند.

پیکارهای دور برگشت، کشتی فرنگی لیگ دسته اول کشور در گروه نخست که صبح امروز در سیرجان استان کرمان در حالی برگزار شد، کشتی‌گیران پرندی توانستند با اقتدار حریفان خراسان جنوبی و اراک را شکست دهند و برای صدر نشینی که عصر امروز ادامه یافت به مصاف تیم کرمان رفتند و با اقتدار صدر نشین گروه خود شدند.

گفتنی است؛ مسابقات لیگ دسته اول کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور، امروز یکشنبه در مجموعه ورزشی شهید قاسم سلیمانی گل گهر سیرجان، با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در برگزاری شد. این پیکارها با شرکت ده‌ها کشتی‌گیر از استان‌های تهران، مرکزی، کرمان و خراسان جنوبی برگزار شد.

لازم به ذکر است که تیم کشتی فرنگی پرند با حمایت دکتر حمیدرضا اله یاری شهردار پرند و با مربیگری محمد ورمزیار و رضا فولادوند، برای شرکت در مسابقات لیگ دسته اول کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور راهی شهرستان سیرجان در استان کرمان شده بود.

«رضا فولادوند» مربی تیم فرنگی کاران پرند، که در این دور از مسابقات، بهترین مربی شناخته شده است، ضمن تقدیر و تشکر از همراهی شهردار ورزشکار و ورزش دوست پرند، گفت: این پیروزی پرافتخار را به شهید «عیسی رضایی» شهید مدافع حرم پرندی که مصادف با هفتمین سالروز شهادتش است تقدیم می کنم.
شهید عیسی رضایی 15 مردادماه 1395 در حلب سوریه به شهادت رسید و پیکر پاکش با تشییع باشکوه مردم در امامزاده عماد رباط کریم آرام گرفت.

همچنین دوره ی رفت این دور از مسابقات لیگ برتر کشتی فرنگی کشور، دو هفته پیش‌ در اراک برگزار شد که تیم پرند با اختلاف امتیاز فنی در جایگاه نائب قهرمان قرار گرفته بود.

تیم کشتی شهرداری پرند در این دور از مسابقات رفت و برگشت کشتی فرنگی به عنوان فنی ترین کشتی گیر و بهترین مربی کشتی، معرفی شد.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + 11 =

دکمه بازگشت به بالا