سرمربی استقلال به ساختمان این باشگاه رفت.

فصل ششم مجموعه تلویزیونی "پایتخت" در حالی از فردا شب پخش خودش را شروع می‌کند که قسمت‌های جدید در رامسر فیلمبرداری می‌شود.

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۸ نفر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند.

فرمانده کل سپاه گفت: آرمان‌ها و اندیشه‌های ظاهر شده در دهه‌های اول سپاه باید مدام به نسل‌های بعدی انتقال یابد.

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت که اگر آمریکا می‌خواهد در برجام جایی داشته باشد باید به تعهدات خود در قطعنامه ۲۲۳۱ عمل کرده و تحریم‌ها را به طور موثر بردارد.

رئیس ستاد انتخابات گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته با مجلس شورای اسلامی برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، به تعداد صندوق های رای الکترونیک موجود که ۸ کلانشهر را پوشش می‌دهد، انتخابات به صورت تمام الکترونیک برگزار خواهد شد.

‍نماینده مجلس گفت: شهرداری_تهران زمین هایی که بابت تکمیل مترو پرند گرفته است  پس دهد و, تکلیف مترو و ایستگاههای آن را روشن کنند ، رباط کریم پول نمی خواهد، تکلیف مترو را روشن کنید.

سخنگوی وزارت امور خارجه اعلام کرد با توجه به مواضع و اقدامات اخیر آمریکا و سه کشور اروپایی، جمهوری اسلامی ایران زمان را برای برگزاری جلسه غیررسمی پیشنهادی توسط هماهنگ کننده اروپایی برجام مناسب نمی‌داند.

معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: دنیا در آینده خواهد دید که ما ظرفیت و زیرساخت انجام واکسیناسیون ماهانه ۱۵ تا ۲۰ میلیون دوز واکسن را داریم.

روزنامه وال استریت ژورنال به نقل از دو مقام بلندپایه دیپلماتیک مدعی شد ایران پیشنهاد مذاکرات هسته‌ای مستقیم با آمریکا را رد کرده است.

کارنامه تجارت خارجی کشورمان در بهمن ماه ۶میلیارد و ۸۱۷میلیون دلار بود که سهم صادرات ۳میلیارد و ۱۳۵میلیون دلار و سهم واردات ۳میلیارد و ۶۸۲میلیون دلار بوده است.

رئیس سازمان انرژی اتمی تأکید کرد: در صورتی که در شورای حکام آژانس قطعنامه‌ای علیه ایران صادر شود واکنش مناسبی را نشان خواهیم داد.

صفحه1 از989

مشروح اخبار

Top