رئیس قوه قضائیه گفت: واکسیناسیون دغدغه مردم و موضوعی مهم است که نقش زیادی در آرامش و امنیت ذهنی مردم خواهد داشت.

مجلس خبرگان رهبری و شورای نگهبان طی بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت روز قدس تأکید کردند: پیروزی امت اسلام، نزدیک و وعده‌های الهی، تخلف‌ناپذیر است.

شبکه پرس‌تی‌وی اعلام کرد در ادامه زیاده‌خواهی‌های طرف مقابل ایران در مذاکرات برجام، این بار آمریکا و اروپا خواستار تخریب سانتریفیوژهای نسل جدید ایران شده‌اند.

مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۳۸ نفر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند.

رئیس‌جمهور با اشاره به پیشرفت‌های علمی کشور گفت: این‌که در این دولت در روزهای سخت سالهای ۹۸ و ۹۹ توجه ویژه‌ای به بازسازی و نوسازی و ایجاد فضاهای آزمایشگاهی جدید شد، معنایش این است که تحول علمی حائز اهمیت ویژه‌ای بوده است.

فرمانده کل سپاه گفت: حباب امنیت اسراییل ترکیده است و حوادث سرزمین های اشغالی می‌تواند تکرار پذیر باشد.

وزرای امور خارجه کشورهای عضو گروه ۷ در بیانیه‌ پایانی اجلاس لندن اعلام کردند که احیا و اجرای کامل برجام می‌تواند راه را برای پرداختن به برنامه موشکی و فعالیت‌های منطقه‌ای ایران هموار کند.

دیپلمات‌های اروپایی اعلام کردند که شکاف‌های بزرگی میان مواضع تهران و واشنگتن در خصوص اقدامات مد نظر آمریکا برای محدود کردن برنامه هسته‌ای ایران وجود دارد و این شکاف‌های بزرگ مانع پیشرفت مذاکرات وین برای احیای برجام است.

دبیرکل حزب الله لبنان در سخنرانی امروز خود به مناسبت روز قدس تاکید کرد: آرمان فلسطین، مقدس‌ترین آرمان در روی کره خاکی است.

فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: امروز نیروی قدس و پاسداران انقلاب اسلامی در صف مقدم ایمان و اعتقاد قرار دارند.

شورای نگهبان به‌منظور ساماندهی پروسه ثبت‌نام کاندیداهای شرکت در انتخابات ریاست‌جمهوری، شرایط حداقلی داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری را به وزارت کشور ابلاغ کرد.

وزیر بهداشت از شناسایی ۳۸ مورد مبتلا و مشکوک به ویروس جهش‌یافته آفریقایی و ۱۳ مورد ابتلا به ویروس جهش یافته هندی خبر داد.

صفحه1 از1033

مشروح اخبار

Top