رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: در حدود ۷۰ درصد جرائم در فضای مجازی در تهران را کشف کردیم و یک‌روند روزافزون را داریم.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی به وزارت نفت اجازه دادند قیمت سوخت تحویلی به پتروشیمی‌ها را به دو برابر افزایش دهند.

گروه تروریستی داعش نزدیک به هزار غیرنظامی سوریه را در اسارت خود نگه داشته است.

سخنگوی قوه قضائیه در انتهای نشست خبری خود اسامی تعدادی دیگر محکومان دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی را اعلام کرد.

بحران ریختن زباله در طبیعت به یک پدیده تبدیل شده است و برای حل این مشکل راهکارهای زیادی را مشخص کرده اند چرا که ریختن زباله در طبیعت برابر است با نابودی محیط زیست.

سرپرست پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری در همایش تخصصی «زبان مادری» به تشریح طرح ملی "زبان‌های در خطر" از سال آینده پرداخت و گفت: همچنین گویش‌های ایرانی به‌صورت اقلیت در کشورهای همسایه همچون افغانستان و ازبکستان؛ نماینده فرهنگ و تاریخ ایران هستند.

به گزارش نبأپرس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، در جلسه علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه، 28 بهمن) قوه مقننه و در جریان بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه سال 98 کل کشور، بند الحاقی 3 به تبصره یک این لایحه را با اکثریت آرا تصویب کردند.

در بند الحاقی 3 تبصره 1 این لایحه آمده است: دولت مکلف است در مناطق و بازارچه‌های مرزی، حامل‌های انرژی را جهت صادرات به‌قیمت کشورهای همجوار یا به‌قیمت بورس انرژی عرضه نماید، عرضه حامل‌های انرژی به مردم ساکن در مناطق مرزی طبق قوانین و مقررات جاری خواهد بود. درآمد حاصله پس از کسر سهم‌های قانونی دستگاه‌های مربوطه، به حساب درآمد عمومی موضوع ردیف 210114 نزد خزانه‌داری کل کشور واریز می‌شود.

همچنین نمایندگان بند الحاقی 5 به تبصره یک را با اکثریت آرا مصوب کردند که طبق این بند الحاقی به دولت اجازه داده شد پس از گردش خزانه و پس از کسر سهم صندوق توسعه ملی تا مبلغ چهارصد هزار میلیارد (400.000.000.000.000) ریال، از خالص بدهی‌های قطعی خود به اشخاص حقیقی، حقوقی، تعاونی و خصوصی که در چارچوب مقررات مربوط تا پایان سال 1397 ایجاد شده و همچنین اجرای تکالیف این قانون را از محل تحویل نفت خام به این اشخاص براساس قیمت بورس انرژی یا قیمت منطقه‌ای تسویه نماید. مقدار نفت خام تحویلی، مازاد بر سقف تعیین‌شده در بند (ب) این تبصره است.

انتهای پیام/

رئیس‌کل بانک مرکزی تأکید کرد با صدور مجوز اخیر بانک مرکزی به برخی صادرکنندگان برای عرضه ارز خود در صرافی‌ها در یک ماهه باقیمانده سال تعادل بازار به‌نفع عرضه به‌هم خواهد خورد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی جزئیات جلسه این کمیسیون با مسئولان ذی‌ربط درباره حادثه تروریستی زاهدان را تشریح کرد.

سخنگوی قوه‌قضاییه از صدور کیفرخواست پرونده حسین فریدون خبر داد.

سید علیرضا مرندی وزیر بهداشت در دوران دفاع مقدس گفت: هرچه به جلو می رویم، بر حمایت مردم از این نظام و انقلاب اضافه می شود که مصداق بارز آن را در راهپیمایی 22 بهمن امسال دیدیم.

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴ میلیون و ۳۵۶ هزار تومان رسید.

صفحه1 از336

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top