رئیس‌جمهوری لبنان اعلام کرد، تا زمانی که حقوق فلسطینیان از آنها سلب می‌شود، قدس با خون رنگین خواهد بود.

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۸۳ نفر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند.

رئیس جمهور گفت: گرچه در برخی استان‌ها افت و خیزهایی را مشاهده می‌کنیم اما در همه استان‌های به روند عبور پیک رسیده‌ایم.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اگر تا سوم خرداد مذاکرات برجامی به نتیجه نرسد طبق قانون لغو تحریم ها دوربین های آژانس در مراکز هسته ای خاموش می شود.

سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در سخنرانی خود به مناسبت روز جهانی قدس گفت: ملت فلسطین شایستگی حفظ قدس و اراضی و حقوق خود را دارند. ملت فلسطین شایستگی دفاع از اراضی خود را دارند و ما نیز در کنار آنها ایستاده‌ایم.‎

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نمی‌شود کشور را معطل مذاکره و اراده‌ی چند قدرت دنیا نگه داشت؛ با این‌ها نمی‌شود اقتصاد کشور را اداره کرد و آن را جهش داد و به پیشرفت رساند.

معاون وزیر امور خارجه و مذاکره‌کننده ارشد کشورمان در گفتگوهای وین اعلام کرد که آمریکا برای برداشتن بخش بزرگی از تحریم‌های یکجانبه خود علیه ایران اعلام آمادگی کرده است، اما از نظر ایران تحریم‌ها باید به‌طور کامل لغو شود.

سخنگوی کاخ سفید که کشورش با خروج از برجام در سال ۲۰۱۸ و وضع تحریم‌های شدید علیه ایران موجب واکنش متقابل ایران در قالب کاهش تعهدات هسته‌ای خود شده است، اعلام کرد که رفع تحریم‌ها منوط به بازگشت ایران به تعهدات هسته‌ای خود است.

نایب‌رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی گفت: مردان میدان برای دفاع از حریم جهان اسلام و مستضعفان جانانه جهاد کردند تا جایی که رژیم جعلی صهیونیست عقب‌نشینی کرد و حالا مقابله با محور مقاومت لرزه به اندام این رژیم کودک‌کش انداخته است.

مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۳۵ نفر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند.

امام جمعه رباط کریم گفت: روز قدس به تعبیر امام راحل روز اسلام است و ایران پرچم‌دار مبارزه با صهیونیست است و روز به روز رژیم اشعال‌گر قدس ضعیف‌تر و پایه‌های آن متزلزل‌تر می‌شود.

رهبر معظم انقلاب در سخنرانی امروز بمناسبت روز قدس، در بیاناتی به زبان عربی خطاب به جوانان کشورهای عرب فرمودند: فلسطین زنده است و به جهاد ادامه می‌دهد و به کمک خدا سرانجام خواهد توانست بر دشمن خبیث فائق آید.

صفحه1 از1014

مشروح اخبار

Top